فیلم نقد ایران مجازات مرگ برنده برلین خرس طلایی

“وجود دارد هیچ بد” بررسی مجازات های فیلم برداری در راز سرپیچی از دولت ایران سانسور شده توسط مدیر Mohammad Rasoulof برنده جشنواره فیلم برلین جایزه خرس طلایی در روز شنبه.

آقای Rasoulof که فیلم به بررسی معضلات اخلاقی محوری در کسانی که انتخاب کرده اند به انجام اعدام و عواقب تمرد برای آنها و کسانی که در اطراف آنها قادر به ترک ایران را انتخاب کنید تا این جایزه به دلیل تبلیغات اتهامات او در رابطه با فیلم قبلی.

“این برای او است” گفت: دختر باران که ستاره در فیلم و برداشت این جایزه را از طرف او. تولید کننده فرزاد پاک اضافه شده با تشکر از بازیگران و خدمه “که قرار دادن زندگی خود را در خطر می شود در این فیلم است.”

داوران رئیس جمهور جرمی آیرونز در توصیف این فیلم به عنوان “چهار داستان نمایش وب یک رژیم استبدادی بافت در میان مردم عادی, نقاشی آنها را به سمت رفتارهای غیر انسانی” اضافه است که فیلم “می پرسد سوال در مورد مسئولیت خود ما و انتخاب ما همه را در زندگی است.”

دوم-محل خرس نقره ای رفت و به الیزا Hittman “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه!”, داستان دو نوجوان از روستایی آمریکا هجوم ضد سقط جنین فعالان فقر جسمی و روانی آزار و اذیت و گران بهداشت و درمان برای به دست آوردن بارداری ختم یکی از آنها نیاز دارد.

هنگ Sangsoo برنده بهترین کارگردان (خرس نقره ای برای زنی که زد مینیاتوری در مورد دوستی زن, تنهایی مردان که مزاحم شدن و یک گربه که فیلم برداری شستن خود و خمیازه کشیدن کاهش مخاطبان به بخیه از خنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>