فیلم برادری به یاد می آورد Rishi کاپور خوشگذران شخصیت

Rishi کاپور مرگ سوگواری توسط صنعت فیلم به عنوان Lata Mangeshkar, آمیتا باچان و Karan Johar آن را به نام پایان دوران Hindi سینما یادآوری خوشگذران و بزرگ تر از زندگی شخصیت.

در بیانیه خانواده اش گفت که بازیگر باقی مانده است “مصمم به زندگی را به کمال حق را از طریق دو سال از درمان در سراسر دو قاره”. بازیگر درگذشت, در سن 67 روز پنج شنبه در H. N. تکیه بیمارستان پس از دو سال نبرد با leukaemia. آخرین مراسم انجام شد در Chandanwadi کوره های جسد سوزی در خطوط دریایی و با حضور اعضای خانواده. در رسانه های اجتماعی دختر Riddhima کاپور Sahni گفت: Rishi Kapoor او “قوی ترین جنگجو”.

آقای باچان, یک دوست نزدیک و مکرر همکار بازیگر شد اولین بار برای شکستن این خبر در رسانه های اجتماعی اما حذف صدای جیر جیر خود را بعد. آخرین آنها در عمل با هم در 102 نه (2018).

بازیگر Rajinikanth که مشغول به کار با Rishi کاپور در Dosti Dushmani (1986) گفت: در دل. خانم Mangeshkar گفت: این بازیگر درگذشت ایجاد یک خلاء بزرگ در سینما صنعت است. “این واقعا سخت است برای من به تحمل این درد” او هنوز توییتی.

خواننده Asha Bhosle گفت: این بازیگر همیشه در کنار او, اما او نمی تواند با او در این ساعت از غم و اندوه. فیلمساز حبیب فیصل که به کارگردانی کاپور در Do Dooni Chaar (2010) گفت هندو که بازیگر شد مشتاق انجام یک عاقبت به فیلم یک بار. “او پرشور در مورد سه چیز: فیلم, مواد غذایی و مردم” گفت: آقای فیصل.

فیلمساز Nikhil Advani که مشغول به کار با کاپور در D-Day گفته هندو “ما خیلی صادقانه با یکدیگر و من می خواهم آن را منحصر به فرد دوستی است.”

Aamir Khan گفت که این صنعت را از دست داد یکی از نوابغ امروز بود که “100 درصد یک فرزند سینما”. “شما خواهد بود به شدت از دست رفته Rishiji,” او گفت:. Madhuri Dixit گفت: کار کردن با این بازیگر کهنه در فیلم هایی مانند Yaarana (1981) و داش علی گرانت (1996) یک افتخار است و او “کاملا دل شکسته” با مرگ.

فیلمساز Maneesh Sharma, که به کارگردانی او در Shuddh Desi Romance (2013) گفت: “او قدیمی ترین فرد در مجموعه اما جوان در قلب است. این بزرگترین لذت برای من زمانی که او موافقت کرد برای انجام این کار است و من یک fanboy در طول ساقه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>