فیلمساز Ram Madhvani در ‘Aarya’: ‘در OTT من خود را زندانی’

فیلمساز Ram Madhvani است که با صدای رسا frazzled از طریق تلفن. “ما نشان می دهد برای قرار دادن در موسیقی به ما انجام شده است و دوبله در سه ماه گذشته در مستند” او آه. به عنوان همه گیر ادامه دارد و مستند در شهرهاي بزرگ طبیعت, تبلیغات کهنه است مشغول کار با پست-تولید Aaryaیک آینده سری اصلی بازیگران Sushmita بهداشت ، هنگامی که ما صحبت می کنند, آن را به سختی از چند هفته به انتشار. “یادآوری کنم من قصد دارم به یک حمله وحشت” او می گوید. “من باید برای دیدار با مهلت و یا از آن خواهد بود, شرم آور ترین لحظه زندگی من است.”

نه سال پس از آغاز به کار Madhvani نزدیک به خط پایان و اجازه نمی دهد که یک بیماری همه گیر در آمده راه خود را. تقریبا یک دهه پیش, او در حال تماشا هلندی سریال Penozaبا همسرش, کون بزرگ, و می خواستم برای تغییر آن به یک فیلم هندی اما هرگز محسوس. “من احساسی و گریه کرد و در حال حاضر من متوجه شدم که خدا تا به حال یک طرح” سهام او. Aarya است و اولین پروژه خود را به تازگی راه اندازی خانه تولید رم Madhvani فیلم. در زیر بنر جدید او قصد دارد برای ادامه تولید و کارگردانی فیلم سینمایی برای اکران به عنوان به خوبی به عنوان محتوا برای جریان خدمات.

فرهنگی

Aarya تواریخ داستان یک مادر مجبور به انتخاب کنید تا اسلحه به نجات خانواده اش. تطبیق Penoza به یک سری وب نسبتا ساده تر نسبت به ریشه آن در یک متن فرهنگی. Madhvani حال brainwave در حالی که کار بر روی یک آهنگ برای Aamir Khan تلویزیون نشان می دهد Satyamev Jayate. او رفت و آمد در یک قطار در راجستان که در آن او پرسش در مورد گل در حال رشد در کنار خطوط راه آهن. “آن را تبدیل به خشخاش گل که به من یک ایده” او به یاد می آورد. خوشهچین از نشان می دهد, تریلر, Chandrachur سینگ شخصیت meddles با قاچاق مواد مشتق شده از گل. “این بخشی از فرهنگ ما است. من از بستگان که Marwari و من می دانم که این محیط شهری” توضیح می دهد که مدیر.

Madhvani اصرار دارد که نه قسمت سری جرم نیست, هیجان انگیز اما یک رابطه, درام. “مانند Neerja نبود ربودن فیلم اما یک مادر و دختر داستان” او سهام. این سونام کاپور-starrer و پروژه جدید خود را آشکار اشتراک یک عنوانی شخصیت زن در مشکل. اما Madhvani اصرار دارد او نمی خواهد کلیشه ای. “بنابراین یک بعدی خواهد بود یک مرد-محور کمدی” او نشان می دهد. “من شده اند احاطه شده توسط زنان قوی و من مدیون زیادی به آنها.”

Back صفحه

Sen یک چنین زنی که نهفته است مدیر. دور از هندی فیلم برای یک دهه Aarya است که او بسیار به کرات بازگشت. “من با او در یک تبلیغ فیلم قبل از, پس از من شناخته ام او و او در تعریف از یک ستاره واقعی زیرا هنگامی که او وارد اتاق انرژی شیفت” مشاهده Madhvani. این سری نیز نشانه سینگ بازگشت از یک وقفه. “این اشتباه است که مردم او را یک 90s بازیگر و من احساس می کنم خیلی بد” در ادامه مدیر. “من می خواستم به بازیگران افرادی که نگاه مانند آنها تا به حال هیچ چیزی برای انجام با هر گونه جرم و جنایت است.”

حتی اگر Neerja تجاری بود که ضربه Madhvani خوشحال است که فروش بلیط برنده را تعیین موفقیت خود را در این زمان. “با OTT, شما می دانید آن را به خوبی انجام می شود زمانی که آنها در کمیسیون فصل دوم,” او می خندد. از تبلیغات معروف و شناخته شده برای خود را Happydent تجاری – به فیلم های و در حال حاضر یک webseries; آن بوده است طبیعی اما پیشرفت آهسته برای Madhvani است که دهانه بیش از دو دهه است. پس بیایید بحث اولین فیلم بلندش در سال 2002 Neerja وارد پس از فاصله 14 سال است. و در حال حاضر چهار سال بعد Madhvani ارائه Aarya. “مخاطب این رسانه هستند. در تئاتر من نگه داشته و شما اسیر و شما بودند و من زندانی است. اما در آنجا من خود را زندانی و شما می توانید از من بپرسید به ترک با یک کنترل از راه دور” او آمده است.

Aarya را هنوز در دیزنی+ Hotstar در ژوئن 19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>