مالی قوانین در خطر بودن “scuppered’

فوتبال اروپا را financial fair play قوانین در معرض خطر بودن “scuppered” اگر منچستر سیتی در افغانستان خود در دو فصل ممنوعیت از قاره رقابت با توجه به فوتبال تحلیلگر.

از آنجا که شیخ منصور تصاحب در سال 2008 که با قرار دادن مالی ممکن است از ابوظبی در پشت آن شهرستان موفق به کسب 10 عمده غنائم — از جمله چهار لیگ برتر عنوان.

در عین حال این جایزه که بازداشته است و یکی از ابوظبی پروژه ترین خواسته — لیگ قهرمانان اروپا.

دولت چین ارائه شده شهرستان اضافی با حمایت عنوان شده است ما شرکت سهام خصوصی دریاچه نقره ای.

آنها همه را به اطمینان حاصل شود یک شهر هیچ هزینه امان تیم حقوقی است که به چالش اعتبار یوفا را رعایت کنند.

باید شهرستان موفق کل FFP سیستم می تواند به سقوط به گفته پروفسور سیمون چادویک مدیر مرکز اوراسیا ورزشی میباشد.

“در اصل یوفا به سعی کنید به پیروزی در این اگر آن را نمی کند برنده است یا به هیچ وجه تضعیف و سپس موقعیت خود را در مالی Fair Play شروع به باز کردن… FFP است scuppered,” چادویک گفت بریتانیا انجمن مطبوعات آمریکا ،

“آنها در حال بدست گرفتن نه در ویگان آنها در حال بدست گرفتن در دولت ما با تکنولوژی سرمایه گذاران و برخی از باهوش ترین, ترین-افراد با استعداد در فوتبال است.

“این است که فراملی قدرت موضعی در مقابل حکومت.”

یوفا را

یوفا می گوید شهر را نقض کرده FFP قوانین است که محدودیت مکانی چقدر پول یک باشگاه می تواند از دست دادن.

بیش از یک دوره سه ساله باشگاه ها مجاز به از دست دادن بیش از €30 میلیون با استثنا برای هزینه های چنین به عنوان توسعه جوانان و زنان تیم است.

یوفا باشگاه های مالی کنترل بدن یافت می شود شهر تضمین آن نیست سقوط ناپاک از آن محدودیت با اغراق آن حمایت درآمد بین سال 2012 و 2016.

خروج از ستاره ؟

اگر شهر را تجدید می افتد, مدیر پپ گواردیولا و چند تن از بازیکنان ستاره می تواند ترک این باشگاه است.

بایرن با قرارداد اجرا می شود تا پایان 2020/21 فصل اما تنها وظیفه عمده را برای کاتالان در منچستر به شهر قهرمان اروپا برای اولین بار.

شهر نقش و رئال مادرید در آخرین 16 این فصل edition و اگر مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد با این باشگاه هنوز به آسانسور لیگ برتر جایزه رونالدو ممکن است تعظیم به جای رقابت داخلی و افتخارات به تنهایی.

به طور مشابه, بازیکنان کالیبر کوین ده بروین و نیمه بعید است که می خواهید به هدر دو تا از اوج خود سال بدون فریب فوتبال لیگ قهرمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر