استرالیا محدود اور کاپیتان هارون سهره و درب بازکن, David Warner که نگرانی های اثربخشی خود جداسازی سیاست دولت برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت استرالیا اعلام کرده بود که هر کسی پس از رسیدن در این کشور از خارج از کشور مجبور خواهد شد برای خود-جدا از 14 روز از شروع نیمه شب یکشنبه (15 مارس) در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

با این حال بسیاری از شهروندان به اشتباه در مورد کار احتياط.

استرالیا روزنامه نگار ورزشی ورونیکا Eggleton در توئیتر خود نوشت: “اصل سوال – چگونه دولت می دانم که اگر تازه واردان در واقع خود جدا?”

سهره دوباره توییتی Eggleton را صدای جیر جیر اضافه کردن “بوده است همان چیزی که تعجب!!”

سهره اظهارات باعث واکنش از هم تیمی وارنر نوشت که “یا آنچه در مورد بارگذاری/تاکسی/اتوبوس/قطار گرفتن آنها از فرودگاه به محل خود.”

Coronavirus ادعا کرده بیش از 6000 زندگی و آلوده به 160,000 مردم جهان بیش از.

این ویروس باعث شده است که سقوط از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در یک سال که چند quadrennial رویدادی مانند المپیک یورو 2020 و کوپا امریکا برنامه ریزی شده.

‘دیدن شما بچه ها در 14 روز’

بازیکنان در سراسر جهان خود جدا. روز دوشنبه سابق نیوزیلند هاي Mitchell McClenaghan بود که در میان چند بازیکنان خارجی که در سمت چپ در حال انجام Paksitan سوپر لیگ نگرانی بیش از رنج ارسال شده یک عکس از خود را از خود جدا.

“راست خانه به انزوا و خانه به این توجه داشته باشید از من و افسانه ای که رفته به ماندن با پدر و مادر خود را برای چند هفته. دیدن شما بچه ها در 14 روز” او هنوز توییتی.

ورزشی, تقویم شد خرد در سراسر جهان از جمله داخلی و بین المللی کریکت در سراسر.

استرالیا ODI سری در مقابل نیوزیلند نامیده می شد پس از اولین مسابقه به عنوان هند ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی. هر دو سری برگزار می شود بدون تماشاگر قبل از اینکه اوراق.

انگلستان تور سریلانکا نیز برش های کوتاه قبل از شروع دو بازی سری تست در حالی که آینده نسخه Indian Premier League (IPL) بود که با توجه به شروع و در تاریخ 29 مارس نیز بوده است به حالت تعلیق تا 15 آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی