پیدا کردن آرامش در هرج و مرج با رجا Kumari

“من احساس می کنم مثل من آهنگسازی است نبوی می گوید:” رجا Kumari درباره آخرین single ‘صلح’ بود که هفته گذشته منتشر شد. پشت گذاشته R&B شماره آن است که خروج از رپر-خواننده-ترانه سرا معمول سبک هیپ هاپ. یادآوری است که او تا به حال شرکت نوشته شده در آهنگ (با دوست و همکار الویس قهوه ای) در اوایل ژانویه او می گوید: “من می خواهم شده است رفتن را از طریق بسیاری از دست رفته خانواده من به من است می خواهم در هند برای مدتی آن را تنها…, بنابراین من می خواستم به چیزی مثبت است.” اما آن را نیز مربوط به وضعیت فعلی جهان ارائه یک فرار با او صاف خواننده و آرام بخش تصاویری.

چت در Instagram Live اوایل این هفته او impeccably معلوم شد مثل همیشه هر چند از آن است که در اواخر شب در کالیفرنیا که در آن او شده است quarantining با خانواده اش برای چند ماه گذشته ، وجود دارد مقدار زیادی از عشق در نظرات برای کار به خصوص آهنگ جدید. حتی مادر او توسط یک فن می گوید رجا Kumari. “این است که مورد علاقه او به دلیل آن است که بسیار صلح آمیز و او می تواند ارسال آن به تمام دوستان خود را. در دیگر آهنگ ها, وقتی که من رها کردن یک F بمب, او نمی تواند به اشتراک گذاری آن. بنابراین ما باید مسائل” او می خندد. پدر و مادر او نیز درگیر رویایی تصویری برای ‘صلح’ که به ضرب گلوله کشته شد در حیاط خلوت خود. نورد مرغزار پاشش جریان و گلهای گنجانده شده است. و برای آن گفت: این چیزی است که آنها انتظار می رود از او می گوید: “من یک خواننده تا زمانی که من اولین بار شروع به رپ من نمی دانم که تبدیل شدن به محبوب تر از من آواز!”

این مستند آموخته است او بسیاری از چیزها از جمله به معنای واقعی مراقبت از خود او می گوید:. غیر از رفتن وگان و ساخت دیگر مرتبط با سلامت تغییرات او توضیح میدهد: “من که قرار بود 20 میلیون مایل در ساعت و متوجه نیست که خود عشق خواب است در زمان اقامت هیدراته انتخاب خوشبختی و شادی در هر لحظه. تبدیل شدن به خود من پشتیبانی سیستم تبدیل شده است مهم ترین چیز است.”

رجا Kumari collab لیست علاقه مندی های

  • دریک
  • Missy Elliot
  • مگان تو Stallion
  • Arjit Singh
  • Sidhu گوزن Wala
  • گورو Randhawa
  • Badshah

این چیزی است که او آموخته از طریق حرفه خود را به عنوان به خوبی به یک صنعت که در آن “هیچ کس شبیه [من]”. به فرهنگ هند به عنوان جریان اصلی در امریکا لاتین فرهنگ است که او احساس می کند را بیش از یک هنرمند. “ریکی مارتین کردم از طریق, و است که چرا ما باید Maluma بد اسم حیوان دست اموز شکیرا امروز… من معتقدم که ما باید مقدار زیادی از استعداد است. بنابراین اگر ما در حفظ و بالا بردن کیفیت ما ما می توانید رنسانس است که افرادی مانند حسن Minhaj, Aziz Ansari, Mindy Kaling و دیگران کار کرده اند برای” او می گوید. این تمایل است که چرا او همکاری با سرهم بندی کردن را درست نمودار’ ابتکار به مربی های جوان آینده, هنرمندان در هند. توصیه های خود را? “پشتکار باور به خود, ثبات, تجلی, تنظیم نیت از بین بردن محدود کردن ایده ها و اعتقادات و داشتن جسارت به این باور در رویاهای خود را. اینها چیزهایی است که ایجاد superstars,” او می گوید.

حتی زمانی که هندی, hip-hop, هنرمندان آن را در این صنعت وجود دارد هرگز نمی تواند بیش از حد نمایندگی در صحنه جهانی. به همین دلیل است که زمانی که Raja Kumari دعوت شد به میزبان سیب موزیک جدید هند نشان می دهد, او با بازی آهنگ Abhi خانه بدوش, دی MC, الهی, Raftaar و Naezy در میان دیگران برای مخاطبان است که دهانه 83 کشور جهان است. او سرپرستی مشابه مجموعه ای برای شورش موسیقی با یک کابل شبکه از شان ‘Diddy’ شانه. “این احساس خوبی است چرا که ما واقعا به یک پلت فرم قبل از این. بنابراین هر فرصتی من من سعی کنید تا مطمئن شوید که من قرار داده و درخششی خیره کننده روی مردم من” او grins.

با یک و نیم میلیون followers on Instagram, Raja Kumari هرگز خودداری از فعالیت در رسانه های اجتماعی صفحه. پس از رشد در ایالات متحده او می گوید: وضعیت کنونی سیاسی و سیاه و سفید زندگی مهم جنبش متزلزل شده بسیاری از مردم “را از پلک های خود”. شمارش خودش یکی در میان آنها او می گوید: “من تحت تاثیر این ایده از یک مدل اقلیت درک من امتیاز و پاسخ-آموزش خودم و فراموش شده همه چیز. اگر من را می توانید در جایگزین اطلاعات که دنبال من می توانید تحقیق خود را به تصمیم گیری من فکر می کنم این وظیفه من و مسئولیت آن را به اشتراک بگذارید.” و به haters, او به سادگی می گوید: “من آرزو می کنم آنها بهترین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>