در میان این مستند در سراسر کشور با توجه به COVID-9 گیر ازدواج رویداد که شاهد حضور بسیاری از مردم اتفاق افتاده در مدهوبنی منطقه بیهار و توجه روستاییان و مقامات.

بعد یک شاه تسلیم شد در برابر ایجاد کرد ‘mukhia’ (سر) و دیگران در ایستگاه پلیس محلی تحت چندین بخش از قانون مجازات اسلامی به مدیریت بحران عمل می کنند و اپیدمی بیماری عمل می کنند.

یک ویدیو از ازدواج بیش از حد رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم جمع شده در زیر یک اسکلت بتنی و داماد با پوشیدن یک عروسی عمامه بودن وادار به شرکت در این مراسم است. روستای سر Ajit Paswan و دیگران بیش از حد دیده می شود تماشای این جشن است.

‘ازدواج اجباری’

گفته شد که یک ازدواج اجباری (‘pakarua vivah’) صورت گرفت اما بعد از آن پیدا شد که پسر تا به حال یک رابطه عاشقانه با دختری که خواهر از برادر خود ،

آقای Ajit Paswan گفت: ازدواج صورت گرفت در تاریخ 27 مارس در چترا ایجاد کرد تحت Arer ایستگاه پلیس در مدهوبنی منطقه.

عروسی بود solemnised حدود دو هفته پیش در مارس 27 و تصمیم به سازماندهی آن گرفته شد و پس از روستاییان دیگر توافق کردند که به آن روستا سر گفته یک روزنامه نگار محلی.

او انکار کرد که این یک ازدواج اجباری.

با این حال یک عضو از ایجاد کرد panchayat برای samiti, Paltan Paswan بعد از ثبت FIR (بدون: 46/20) در برابر ایجاد سر و دیگران در محلی Arer ایستگاه پلیس در زیر بخش های مختلف از مجازات های مدیریت بحران عمل می کنند و اپیدمی بیماری عمل می کنند.

شاه گفت: مراسم ازدواج برگزار شد در 8 آوریل سال 2020 است.

“FIR شده است تسلیم در شکایت یکی Paltan Paswan و تحت بررسی توسط یکی از ما رسمی r. c. پراساد” گفت: Arer ایستگاه پلیس در شارژ Rajkishore کومار.

مدهوبنی منطقه دادرس Nilesh Deore بیش از حد twitted می گویند که یک شاه بوده و تسلیم در این مورد و اعتراض مردم به “ماندن در خانه امن باقی بماند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی