آتش بازی گاه به گاه: govt. گفت: به منظور بررسی پوشش بیمه

کرالا دادگاه عالی روز سه شنبه پرسید: دولت به منظور بررسی در مورد پوشش بیمه های گرفته شده توسط کمیته Nadakkavu معبد در Thripunithura برای نمایش آتش بازی.

دادگاه با صدور بخشنامه هنگامی که یک درخواست مربوط به صفحه نمایش از آتش آمد تا برای شنیدن.

در ضمن اضافی ناحیه دادرس (ADM) گفت: دادگاه عالی که برگزارکنندگان به حال پرهیاهو و نقض احكام دادگاه عالی, دادگاه عالی و وزارت تجارت و صنعت علاوه بر شرایط تعیین شده توسط کلکتور منطقه در مجوز اعطا شده به آنها.

گزارش ADM اشاره کرد که نادرست و بی دقتی رفع ‘amittu’ بر روی زمین باعث شده بود ‘amittu ایستاده’ به سرنگونی بر روی زمین هنگامی که مواد منفجره روشن شد. سرنگونی آن منجر به آتش فرود در پای تماشاگران آنها باعث آسیب.

این گزارش همچنین گفت که سازمان تا به حال گمراه دادگاه عالی با تولید یک سری از طرح آتش بازی نمایش سایت که در آن آنها نشان داد که ایمنی اجباری فاصله 100 متر در دسترس بود بین آتش بازی در نمایش سایت و تماشاگران. زمانی که پلیس در تلاش بودند به حرکت تماشاگران به یک فاصله امن از آتش بازی در منطقه برگزارکنندگان روشن آتش بازی در نافرمانی از جهات منجر به تصادف باشد.

در واقع مقامات منطقه خواسته بود برگزارکنندگان به انجام آتش بازی زمانی که آن را متوجه نقض شرایط مختلف. این گزارش همچنین گفت که تشنج از انفجار مواد منفجره از صحنه نشان داد که این سازمان تا به حال مورد استفاده قرار سنتی آتش بازی مانند ‘Gundu’ و ‘Olappadakkam’ بدون هیچ گونه تایید از پزوی Nagpur. علاوه بر این سازمان نمی انجام هر گونه ارزیابی خطر توسط مشهور سازمان برای شناسایی خطرات بالقوه ناشی از آتش بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر