با تمرکز در این سال در اولین پاسخ دهندگان به قاچاق انسان, عدالت بین المللی ماموریت بر نیاز به رسمیت شناختن ستایش و تکرار نقش مهم آنها را در سراسر مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

به مناسبت روز جهانی مبارزه با قاچاق انسان, Merlin Freeda مدیر عملیات IJM گفت که اولین پاسخ دهندگان شناسایی و پشتیبانی, مشاوره و به دنبال عدالت برای قربانیان قاچاق و آنها را به ادامه کار با وجود محدودیت های اعمال شده در طول بیماری همه گیر.

یک نظرسنجی که توسط Jan Sahas یک سازمان غیر دولتی در دهلی نو نشان داد که از 3,200 رسمی کارگران بودند که در راه رفتن به خانه به روستاهای خود از شهرستانها آنها مشغول به کار بود در حدود یک سوم از آنها تا به حال وام به بازپرداخت و می ترسید که عدم توانایی خود را برای بازپرداخت بدهی ها می تواند آنها را در معرض نوعی از خشونت است. با مدارس بسته بودن کودکان بیشتر مستعد ابتلا به قاچاق.

در حالی که در تامیل نادو مصرف شده است اقدامات لازم برای حفاظت از مهاجران از بهره برداری در گیر این IJM به نام برای مراحل اضافی گرفته شود از جمله زیر MHA مشاوره در مبارزه با قاچاق انسان.

صحبت در مورد راه رو به جلو برای تامیل نادو خانم Freeda گفت که در حالی که ضد قاچاق واحد در حال حاضر عملکرد در بسیاری از مناطق در دولت آنها نیاز به مطلع می شود با افسران. “منحصر به فرد ضد قاچاق واحد نیاز به راه اندازی و همگرایی بخش های مختلف مورد نیاز است به خصوص در زمان بحران” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی