اولین سیک زن فارغ التحصیل از وست پوینت

ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت خواهد شد در تاریخ شنبه هنگامی که آن را فارغ التحصیلان اولین سیک به موفقیت کامل مسیر به چهار سال مدرک.

دوم ستوان Anmol نری است که نسل دوم مهاجر متولد و بزرگ شده در رزول, گرجستان. او یک سال در مقطع کارشناسی در موسسه فناوری جورجیا قبل از انتقال به غرب نقطه که در آن او خواهد فارغ التحصیل شنبه با تحصیل در رشته مهندسی هسته ای. او امیدوار است به دنبال یک حرفه ای در سیستم دفاع هوایی.

“من هیجان زده و مفتخر به تحقق رویای من از فارغ التحصیلی از وست پوینت” سرهنگ نرنگ گفت: در انتشار اخبار از سیک ائتلاف غیر انتفاعی مستقر در نیویورک است که با این نسخهها کار برای حفاظت از این حق در قانون اساسی به عمل ایمان بدون ترس. “اعتماد به نفس و پشتیبانی از جامعه من بازگشت به خانه در گرجستان شده است عمیقا معنی دار به من و من با فروتنی که در رسیدن به این هدف من نشان دادن دیگر سیک آمریکایی ها که هر مسیر شغلی ممکن است برای هر کسی که مایل به افزایش به چالش بکشد.”

سرهنگ نرنگ خود را کامل خواهد شد اساسی افسر رهبری البته در فورت سیل در Lawton, اوکلاهما, مقامات گفت. پس از آن او خواهد شد و سپس سر به اولین پست در اوکیناوا ژاپن در ماه ژانویه است.

کنگره با تصویب قانون در سال 1987 که ممنوع سیک ها و دیگر جوامع مذهبی از مقالات خود را حفظ ایمان در حالی که در ارتش. یک سیک قابل مشاهده مقالات ایمان از جمله دستار و unshorn صورت مو ممنوع شد.

سرهنگ نرنگ مورد نیاز بدون اقامت برای مقالات خود را از ایمان اما این ائتلاف گفت: “او نمونه خدمات به تاریخ تأکید چگونه تنوع و کثرت گرایی باقی می ماند هسته قوت نظامی آمریکا و این کشور به عنوان یک کل است.”

ارتش ایالات متحده سروان. Simratpal Singh, خانواده, دوست, گفت مفتخر است سرهنگ نری که “شکستن یک مانع برای هر سیک آمریکایی که مایل به خدمت می کنند.”

“گسترده تر پذیرش سیک خدمات اعضا در میان همه خدمات شعب و همچنین در ردیف بالا رهبری فضاهای مانند West Point ادامه خواهد داد به نفع نه تنها حقوق اقلیت مذهبی افراد, اما قدرت و تنوع نظامی ایالات متحده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر