پنج سال پس از زلزله, علمی, موسسات, امکانات بهداشتی در انتظار بازسازی در نپال

تعداد قابل توجهی از موسسات آموزشی و امکانات بهداشتی در ویرانگر 2015 زلزله در نپال هنوز در انتظار بازسازی با توجه به ناتوانی دولت برای ارائه بودجه کافی با توجه به یک گزارش رسمی.

ملی بازسازی اقتدار گزارش روز پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که از 7,553 مدارسی که نیاز به بازسازی تنها 5,598 تکمیل شده به طور کامل و یا جزئی.

در مورد 2,015 فتح کرد گرفته شد (26%) از زلزله آسیب دیده مدارس هستند و در عین حال به بازسازی کاتماندو گزارش داد.

از 1,197 آسیب دیده در مراکز درمانی تنها 669 (56 درصد) انجام شده است و تا کنون در حالی که 145 از آنها اواسط ساخت و ساز. کار در 32 درصد از ساختمانهای آسیب دیده است حتی آغاز شده است.

در مارس 2015, ویرانگر زلزله 7.8 قدر نپال را لرزاند, کشته شدن حدود 9,000 نفر و زخمی شدن نزدیک به 22,000 دیگران است.

در سال 2016 نخست وزیر K. P. Sharma Oli اختصاص داده شده 838 میلیارد روپیه (تومان 6.8 میلیارد دلار) تحت یک برنامه پنج ساله برای تکمیل بازسازی تمام زلزله-آمار موسسات دانشگاهی و امکانات بهداشتی در عرض سه سال.

نپال مشخص پنجمین سالگرد زلزله روز جمعه اما دولت هنوز در تلاش برای اطمینان حاصل شود بودجه برای بازسازی پروژه های.

این ساختمان از نهادهای علمی و امکانات بهداشتی است که باید در جای خود در سال گذشته هنوز هیچ جا در نزدیکی کامل کاتماندو پست گفت.

نخست وزیر Oli در بیانیه ای در پنجمین سالگرد زلزله گفت: هر چند بازسازی شده است متاثر از coronavirus (COVID-19) همه گیر خود دولت متعهد به تکمیل کارهای باقی مانده در اولین.

دولت عاقلانه ردیاب برای COVID-19 موارد مرگ و میر و تست و یک نقشه از موارد تایید شده در هند

Sushil Gyewali رئیس اجرایی این سازمان در رسانه ها گزارش گفت: من با شما موافقم که ما از دست رفته مهلت برای بازسازی مدارس و امکانات بهداشتی اما ما را ساخته اند پیشرفت های خوبی در بازسازی خانه های فردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>