سیل فلش کشتن حداقل 16 جابجایی صدها نفر در اندونزی

سیل و رانش زمین منجر به کشته شدن حداقل 16 نفر و آواره صدها نفر در یک منطقه در اندونزی جزیره سولاوسی مقامات در این کشور فاجعه کاهش آژانس روز چهارشنبه گفت:.

جستجو و نجات در مقامات شد و هنوز هم به دنبال 23 نفر غرق شده در سیل زده شمال Taiping منطقه سولاوسی جنوبی استان گفت: Raditya Jati سخنگوی فاجعه ملی کاهش agency.

در یک روستا عکس نشان داد, آسیب دیده خانه و یک کامیون نیمه مستغرق تحت ضخیم گل و در حالی که یک باند فرودگاه در یک فرودگاه محلی نیز غرق توسط گل و لای و آوار.

“من امیدوارم که ما متحد خواهد بود در بهبود تلاش های” Nurdin عبدالله فرماندار سولاوسی جنوبی گفت: در Kompas تلویزیون.

باران های سنگین تا به حال هولناک سه نزدیکی رودخانه برای چند روز باعث تخلیه 655 نفر به دلیل سیل و مسئولان محلی دره های آژانس و جستجو و نجات در آژانس گفت: عصر ایران.

اندونزی و اغلب دچار سیل و رانش زمین به خصوص در طول فصل بارانی هر چند این وضعیت اغلب بدتر ساخته شده توسط برش کردن از جنگل ها.

جاری شدن سیل همچنین به کشته شدن 66 نفر در پایتخت اندونزی جاکارتا در ماه ژانویه در میان برخی از سنگین ترین باران از پرونده آغاز شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>