پرواز فانتزی با مایکل شین: “من خوشحال از اینکه بخشی از هر چیزی Neil Gaiman ایجاد’

مایکل شین می یابد و این مضحک است که مشغول به کار در یک فیلم بودجه مستلزم واکنش به “ارزان ترين-به دنبال محیط”. ویلز بازیگر که با بازی Aziraphale یک طراز-عشق فرشته روی زمین, در خوب پیشگوییشده خود را مرور چندین جهان فانتزی به عنوان یک بازیگر. بود آن Tron: Legacy (2010) و یا به تازگی منتشر شده (و انتقادی panned), Dolittleکه در آن او نقش دکتر را در زمان طولانی رقیب. “آنها با استفاده از بسیاری از CGI بنابراین معمولا آن کسی است که برگزاری یک چوب با بیت از چسب در پایان و یا یک توپ تنیس می گوید:” شین در یک ایمیل تعامل به مناسبت تولد 51 (فوریه 5). “آن را می شود خیلی بیشتر مانند بازی وانمود به عنوان یک کودک. آن است که خالص تر تجربه در برخی از راه — فقط نیاز به تکیه بر تخیل خود را که می تواند به طرز عجیبی رهایی بخش.”

در تاریکی

حتی اگر شین غرق خود بینندگان در یک دنیای فانتزی, واکنش او جمع آوری و مجزا هستند انسان است. در چند مصاحبه پس از هنوز از خوب پیشگویی — سری اقتباس از نیل گیمن و تری Pratchett بسیار محبوب رمان — این بازیگر گفت که نشان می دهد طنین انداز بیشتر با افراد جوان به خصوص کسانی که لزوما مناسب در. “من فکر می کنم این ایده از دو شخصیت [Aziraphale و کراولی شیطان با بازی David Tennant] که جدا از انسانیت بلکه ذاتا متصل به آن است جذاب” حدس شین. “آنها متصل به یکدیگر به دلیل انزوای خود. تمام شخصیت ها غیر خودی در یک راه یا دیگری و رندر با چنین دلسوزی می گوید:” شین که تحسین Gaiman آثار مشهود است به عنوان او gushes در مورد رمان. “من خوشحال از اینکه بخشی از هر چیزی نیل ایجاد می کند. جدا از تخیل فوق العاده ای من فکر می کنم کار خود را پر از گرمی و شوخ طبعی و بشریت است.”

A still from The Prodigal Son

ماندن پایه

Amusingly نشان می دهد نیز به دست آورد توپخانه ضد هوایی از تندروهای مسیحی در ایالات متحده که در میان چند چیز انتقاد که صدای خدا بود. “مردم حق دارند نظر خود را,” او می گوید و اضافه میکند: “وقتی که می آید به دین من فکر می کنم مردم هم می تواند به از دست دادن بینایی از اصول و پریشان ظاهر. لرزان اتصال به ماده اغلب می تواند منجر به وسواس با سطحی جزئیات است.” برای حفظ خود ریشه در زمین واقعیت این بازیگر شده است سرمایه گذاری در فعالیت های سیاسی و حتی بیشتر پس از سال 2016 باعث افزایش جناح راست پوپولیسم در انگلستان و ایالات متحده است. تابستان گذشته او سازماندهی بی خانمان مسابقات فوتبال جام جهانی در ولز. “من در حال حاضر یک سازمان است که با این نسخهها کار بر روی مسائل اطراف بی خانمانی و محرومیت اجتماعی در درجه اول در ولز. [من] کار بر روی پایان دادن به استثمار بالا-هزینه اعتباری شیوه ادامه دارد و من به دنبال جایگزین مدل بودجه برای روزنامه نگاری محلی” او می افزاید.

حتی به عنوان یک بازیگر شین کمک کرده به chronicling واقعیت های سیاسی. او در بازی معروف چهره های عمومی مانند نخست وزیر سابق بریتانیا تونی بلر در ملکه (2006) و تلویزیون میزبان دیوید فراست در فراست/نیکسون (2008). “من لذت بردن از قادر بودن به قرعه کشی در زندگی واقعی پژوهش های شخصیت ها که آشنا هستند به مخاطبان” او می گوید: از روی علاقه به یاد بازی معلولیت فعال حقوق بشر و شاعر آرتور Honeyman در موسیقی داخل (2007).

A still from Dolittle

در ولخرجی

در حال حاضر, این بازیگر در حال تیر اندازی برای ولخرجیکه در آن او نقش یک دکتر که متعهد شده است حداقل 23 قتل وحشتناک. از او بخواهید اگر چنین نقش اثرات و او می گوید: “همه شخصیت های تاثیر شما آگاهانه و ناخودآگاه. آن است که ترکیب آن به خوبی استفاده می شود ایجاد یک کار توجه داشته باشید. اما آن را نیز نشان می دهد که آنچه که شما در کار و تمرکز خود را به, می تواند اثرات بر شما فراتر از کنترل خود را. این می تواند یک منبع بزرگ الهام و خلاقیت, اما همچنین می تواند مضر و مخرب اگر شما لازم نیست که واقعیت در هیئت مدیره به درستی می گوید:” شین که زمان بوده است برای عملکرد خود به عنوان شرور دکتر مارتین Whitly در بالا-دارای سری. برای او تیره تر از ماده “بیشتر مراقب باشید شما باید در مورد آگاه بودن از این اثر بیان خود را در زندگی شما”.

در سه دهه زندگی حرفه ای شین بازی های برگزار شده است شخصیت های متعدد در سینما روی صحنه و تلویزیون اما او مجرد از توماس وینتربرگ را دور از اجتماع خشمگین (2015) به عنوان یک فیلم است که سزاوار توجه بیشتر از آن را دریافت و در وقت. برای من آن است که شین تکرار cameo در 30 راک به عنوان Tina Fey را misfit, بریتیش, دلبر, وسلی اسنایپس که موجه تر درک. “من واقعا لذت بردم چقدر عجیب و غریب, Wesley بود که تینا رو به من اددر او می گوید:” شین که به نظر می رسد به جلو به کار با Fey دوباره. در چند ماه مسابقه خواهد بود در انگلستان پخش شد که در آن او نقش میزبان تلویزیون کریس Tarrant و دخالت خود را در تقلب و رسوایی در بریتانیا است که می خواهد به یک میلیونر ؟ . “اگر همه می رود و من کارگردانی یک مجموعه سه بخشی برای تلویزیون این تابستان” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>