Flipkart تصویری همکاری با بالیوود برای راه اندازی جدید محتوای اصلی

Flipkart, ویدئو, هند مبتنی بر OTT جریان ویدئو پلت فرم توسط Flipkart می دهد دسترسی به بیش از 5000 عنوان در انواع زبان ها از جمله زبان هندی و انگلیسی و چندین زبان های منطقه ای برای بینندگان. در حال حاضر مردم در خانه گیر کرده در مستند پلت فرم راه اندازی کرده است یک سری از ویدیو جدید اصل.

سرگرم کننده شماره 1: ستاره بالیوود Varun Dhawan همراه با Flipkart ویدئوها راه اندازی شد ‘سرگرم کننده No. 1’ در Flipkart برنامه در مارس 13, درخواست مردم برای سرگرم کردن این کشور به عنوان آنها در داخل خانه باقی می ماند. اقامت-در-صفحه اصلی, واقعیت نشان می دهد هدف به مردم یک پلت فرم به نمایش گذاشتن استعداد خود را در حالی که تشویق اجتماعی فاصله.

Flipkart Video collaborates with Bollywood to launch new original content

شبیه به دیگر برنامه های موسیقی شرکت کنندگان قادر خواهد بود برای ضبط عملکرد خود را تحت ‘تصویری’ بخش در این برنامه با یک کتابخانه بزرگ از آهنگ ها و دیالوگ را انتخاب کنید. این مسابقه به شرکت کنندگان بیش از 13 سال سن (افراد زیر سن قانونی اجازه می دهد برای شرکت تحت نظارت).

بیش از یک دوره 8 هفته نشان می دهد تشکیل شده است متنوع هفتگی, چالش ها و محبوب ترین مطالب هر هفته را در حرکت به دور بعدی برای یک شانس برای برنده شدن جوایز نقدی و کوپن هدیه.

Backbenchers: یک back-to-school-مضمون مسابقه با نشان دادن بالیوود طراح رقص و کارگردان فرح خان که نیمکت برخی از این صنعت بزرگترین مشاهیر جایی که او طول می کشد آنها را به بازگشت به مدرسه.

Flipkart Video collaborates with Bollywood to launch new original content

نشان می دهد ویژگی های ‘دین’ فرح quizzing مشهور دانش آموزانی که در رقابت با یکدیگر برای تعیین که درخشان ترین backbencher. کلاس 2019 شامل Anil Kapoor, Shilpa Shetty, Parineeti Chopra, سانیا میرزا Bhumi Pednekar, Taapsee Pannu, Vineet Singh و بسیاری از مشاهیر.

Zindagi Inshort: منتخبی از فیلم های کوتاه در Flipkart پلت فرم های ویدئویی در دسترس خواهد بود سرپرستی تولید Guneet Monga (برنده جایزه اسکار تهیه کننده شناخته شده برای فیلم هایی مانند Gangs of Wasseypur Lunchbox و Masaan) و هفت بار مدیران.

A still from ‘Sunny Side Upar’

هنوز هم از سمت آفتابی Upar’

این فیلم کوتاه را از ویژگی های شخصیت های واقع در شهرهای کوچکتر و بازیگران نیز مانند جانبازان, سانجی کاپور, Neena گوپتا و Divya Dutta. هر یک از فیلم های برجسته برخی از واقعیت در جهان ما زندگی می کنند.

A still from ‘Pinni’

هنوز هم از “Pinni’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>