مایع و هنر خوب سکته

قهوه و تنقلات و کاری خلاق است. این صحنه در Roastery قهوه خانه در روز جمعه اواخر بعد از ظهر. دوستداران هنر اختیار داشت رنگ قلم و رنگ و قلم مو با elan. جالب است که این جمعیت شامل عمدتا کودکان و پدر و مادر خود و دوستان خود را. با گروهي از دوستان نشسته اند در یک گوشه توجه به خوب سکته مغزی کوتاه آن بيشتر زیبا برای دیدن آنها را با صبر و حوصله نشستن و کامل خود را ماندالا هنر در کیسه های کاغذی. Divdrisht Kaur سوری, ماندالا هنرمند از کلکته همراه با Ridhima موندرا از Artroom کلکته انجام یک جلسه به راهنمای آنها را از طریق هنر خود را با این نسخهها کار در کافی شاپ.

Fluid art and fine strokes

Ridhima بود که نظارت یک گروه انجام سیالات هنر می گوید: “این است که ما اولین کارگاه هنر در حیدرآباد و ما بسیار خوشحال با پاسخ.” مایع هنر جلسه مورد نیاز شرکت کنندگان به ریختن رنگ در انتخاب بوم (آن را در سینی های چوبی که در طول جلسه) و از چپ به ادغام با یکدیگر به آن به طور طبیعی رنگی سنگ فرش مرمر نگاه کنید. “به بنفش رنگ ادغام و ایجاد درام, ما با استفاده از یک ‘ریختن متوسط’. ریختن متوسط زمانی که مخلوط با اکریلیک رنگ باعث می شود آن را نازک و از این رو اجازه می دهد رنگ به ادغام در یکدیگر (بدون مخلوط شدن برای تبدیل شدن به یک سایه های مختلف).

Fluid art and fine strokes

Ridhima اطلاع که رنگ غیر سمی هستند به این معنا است که از مخلوط کردن آنها را انجام نمی دهد و از هر گونه دود. “اما ما هنوز هم نشان می دهد شرکت کنندگان به پوشیدن دستکش در مورد آنها حساس” می افزاید: Ridhima

مادران و کودکان دیده می شد با داشتن یک انفجار در حالی که کودکان سعی در شکست دادن مادران آنها خلاقیت است. “این یک رقابت خوب است. من امیدوارم که آنها یاد بگیرند به انتخاب کنید تا همه چیز را پس از آنها انجام می شود به عنوان من در خانه” می خندد یکی از شرکت کنندگان که با دخترش.

Fluid art and fine strokes

برای ماندالا کارگاه Divdrisht تصمیم به شرکت کنندگان طراحی سیاه کیسه های کاغذی با طلا جوهر قلم. “این بسیار درمانی و زیبا در همان زمان. من معمولا شرکت کنندگان در طراحی چیزی است که آنها می توانند با آنها حمل و احساس افتخار در مورد آن. مایع هنر یا ماندالا هنر نیازی نیست یک به یک هنرمند. هر کسی می تواند آن را انجام دهد و کشف هنرمند در آنها می گوید:” Divdrisht.

هر دو این هنرمندان انجام, هنر در جلسات مختلف سرگرمی مراکز در این شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>