تمرکز بر توسعه حیوان خانگی پروژه های: TS Nagabharana

فیلمساز و کارگردان تئاتر TS Nagabharana به نظر می رسد در این مستند به عنوان یک زمان به دنبال در بسیاری از پروژه های. Nagabharana می گوید که خانه محدود می سازد و او را بی قرار به عنوان او را دوست دارد به غوطه ور شود و در کار تمام وقت است. “چند ماه پیش من به کارگردانی یک بازی بر اساس بنگلور Nagarathnamma زندگی در حال حاضر من در حال کار بر روی فیلمنامه برای یک فیلم بلند سینمایی است.” Nagabharana می گوید او در حال کار بر 18 پیش نویس این اسکریپت از Vidyasundari بنگلور Nagarathnamma.

“من بسیاری از ایده هایی که من تا به حال نگه داشته و در پشت سوز به دلیل کمبود وقت. شاید این بار اگر چه ناگوار برای ملت کمک خواهد کرد که من کامل چند چیز شده اند که جمع آوری گرد و غبار هم در قفسه کتاب و در ذهن من است.”

Nagabharana مشغول به کار بود در Nagarathnamma پروژه برای چهار سال است. “در ابتدا من فکر کردم یک فیلم سینمایی زمانی که این ایده از یک بازی آمد, من به دنبال است که به عنوان یک راه برای گسترش آگاهی در مورد Nagarathnamma ارزش. من می خواهم این فیلم برای رسیدن به هر گوشه ای از جهان. این خواننده و رقصنده از devadasi جامعه مشغول به کار خستگی ناپذیر برای حقوق زنان است.”

Nagabharana می گوید این فیلم در Nagarathnamma خواهد بود در کانادا تامیل و تلوگو و تیراندازی آغاز خواهد شد در سه ماهه آخر سال 2020 است. بازیگران خواهد بود تصمیم گرفت بعد از فیلمنامه و دیالوگ انجام می شود. “اسکریپت نظر گرفتن مدت زمان طولانی به دلیل تحقیقات دقیق درگیر است.”

به غیر از این فیلم در Nagarathnamma, Nagabharana است که با استفاده از این مستند به تمرکز بر روی دیگر پروژه حیوان خانگی — یک فیلم در Nadaprabhu Kempegowda که حکومت بسیاری از کارناتاکا در طول Vijayanagara امپراتوری. “من شده اند کار بر روی یک اسکریپت برای شش سال گذشته و 23 پیش نویس آماده است. این هفته در خانه را به من زمان لازم برای قرار دادن آن است.”

Nagabharana یک تیم تحقیقاتی برای انجام این واقعیت – چک کردن. نام های شناخته شده از جمله Pratibha Nandakumar, Sreedhar Murthy, Sreepathy Manjana Bailu و Harish دیدار عملا برای بحث. “من نیز در تماس با Chidananada Murthy و Suresh Moona.”

Nagabharana به کارگردانی 36 کانادا فیلم و بیش از 200 نمایشنامه از جمله Sangya بلیا, Jokumaraswamy, Oedipus, Sattavara Neralu و Hayavadana. او با برجسته تئاتر شخصیت از جمله BV Karanth, Chandrashekhara Kambara و Girish Karnad.

Nagabharana می گوید: او بسیار خاص در مورد مستند تحقیقات خود را. “برای من همه چیز باید در تاریخ ثبت شده. من ضبط شده از بحث های من با Dr Rajkumar در سال 1993 برای فیلم Aakasmika و با پسر خود Shivarajkumar برای Jenumada Jodi.

Nagabharana شناخته شده است برای تحقیقات دقیق و بسیاری از پیش نویس. برای علامه (2017) بر اساس زندگی علامه متفکر Prabhu, the 49th پیش نویس مورد استفاده قرار گرفت. “من در ساخت بهترین استفاده از وقت من در خانه برای پژوهش و نوشتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید