فوتبال — هند برای میزبانی 2022 ملت های زنان در جام ملت های آسیا

هند میزبان 2022 ملت های زنان در جام ملت های آسیا. هند اهدا شد این مسابقات توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)’s زنان کمیته روز سه شنبه.

آن احساس شد که هند که همچنین میزبان جام زنان U-17 جام جهانی بعد از این سال بود بهترین قرار داده شده در میان سه مناقصه — چین تایپه و ازبکستان بودند دیگر رقابت نامزدها — به حداکثر رساندن ارتقاء زنان در بازی.

مکانهای پیشنهادی توسط هند — D. Y. Patil ورزشگاه ترانس استادیوم آرنا و Fatorda ورزشگاه — نیز در حال استفاده در فیفا مسابقات AFC گفت.

بهترین فرصت

AFC در رابطه با این کمیته رئیس Mahfuza Akhter Kiron گفت: “هند ارائه می دهد بهترین فرصت برای ساخت این رویداد تجاری و همچنین افزایش ارزش و هند نیز متعهد به توسعه زنان بازی و در حالی که هر سه نفر قوی مناقصه هند و خارج از غرفه.”

این کمیته تصمیم گرفت که گسترش ملت های زنان در جام ملت های آسیا — از هشت به 12 تیم — برگزار خواهد شد و در سه گروه چهار تیم با حداقل 25 مسابقات با هشت تیم در راهیابی به تازگی معرفی شده یک چهارم نهایی.

این کمیته موافقت کردند که حداقل طول رقابت خواهد بود 17 روز و این دولت خواهد بود موظف به سازماندهی مربوط به بازی مسابقات بسته به AFC شکافها در 2023, فیفا جام جهانی زنان.

این مسابقات تاریخ هستند به احتمال زیاد در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>