به صورت جزئی دستاوردهای تاکتیکی در زمین چین استراتژیک از دست هند می گوید: سابق سفیر هند به چین

ژوئن 15, برخورد, در Galwan دره که ادعا 20 سربازان هندی در بدترین خشونت ها از سال 1967 به سمت چپ کل مرز, معماری, با دقت ساخته شده توسط هند و چین برای حفظ صلح در پشته, تاریخ می گوید Gautam Bambawale سابق سفیر هند به چین و پاکستان است. هند روابط با چین باید به یک نقطه عطف است که نیاز اساسی ارزیابی مجدد از آن چین سیاست. ویرایش گزیده ای:

در این رابطه بیش از بسیاری از سال, آیا شما تا به حال انتظار می رود آنچه اتفاق افتاده است در ژوئن 15?

من هرگز انتظار چنین چیزی اتفاق می افتد. و به همین دلیل انتظار نداشتم چنین چیزی اتفاق می افتد است زیرا تا کنون از سال 1993 زمانی که هند و چین امضا مرز صلح و آرامش توافق (BPTA) و شده اند وجود دارد بسیاری از موافقت نامه های زیر که ما را در محل قرار داده برخی اصول خاص عملیاتی که با هدف حفظ صلح و آرامش در مرز. متاسفانه که کل معماری سقوط کرده است و در حال حاضر در پشته از تاریخ است.

اگر همه این موافقت نامه ها است که کمک به حفظ صلح را فرو ریخت آن که ترک ما رفتن به جلو ؟

هر دو کشور توافق کرده اند که تفاوت وجود دارد به نظر ما از جایی که خط کنترل واقعی (LAC) نهفته است. بنابراین این مهم است برای اطمینان حاصل شود که صلح و آرامش است نگهداری می شود. در حال حاضر این زمان, چه, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) انجام داده است که آنها باید خود را منتقل موقعیت زمین نسبت به آنچه آنها باور دارند که خود را لاک. و با انجام این کار, آنها سعی کرده اند به طور یک جانبه تعریف لاک. در حال حاضر جنبش از نیروهای نظامی خود را به حرکت به موقعیت زمین نسبت به آنچه که مفهوم خود را از لاک زدن به نظر من این یک تغییر عمده در وضعیت موجود که در آن چینی ها آمده اند با تعداد زیادی از نیروهای آنها را نقل مکان کرد راست به جلو ساخته شده اند سدهای تفنگ کارگماری مشاهده برج. هند خط پایین است و خواهد بود بازسازی status quo ante.

چه گزینه های واقع بینانه می کند هند داشته باشد ؟

اول به نشانی آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین ما باید بسیار قوی نظامی وضعیت که ما انجام می دهیم. وجود دارد نیز باید در اتاق برای مذاکرات. بدون شک وجود دارد که دو کشور ایالات متحده اختلاف نظر در مورد مرز آن را تنها می توان از طریق بحث و گفتگو با یکدیگر آن را نمی تواند انجام شود به طور یک جانبه به عنوان چینی در حال تلاش برای انجام. ما باید بحث در دیپلماتیک و سطوح دیگر به سعی کنید به حرکت به جلو در جایی که لاک نهفته است و رسیدن به نوعی توافق است که مشکل من با شما موافقم اما در آن به جای. تا آنجا که به روابط وسیع نگران است چرا که این دلایل یک, که چینی اند و اساسا نقض تمام موافقت نامه های ما در حفظ صلح و آرامش; دو آنها در تلاش هستند تا به طور یک جانبه تعریف لاک و سه واقعیت این است که زندگی بوده است از دست رفته در هر دو طرف پس از یک فاصله چند دهه — من فکر می کنم این یک نقطه عطف در هند-چین روابط. آنچه من توصیه می کنم این است که هند به عنوان یک کشور به عنوان یک نفر و از جمله البته دولت در موضع رهبری باید اساسی ارزیابی مجدد از آن چین سیاست ایجاد تغییرات در آن و سپس اجرای آن را در اولین.

از سال 1988 مدل شده است برای جدا کردن تفاوت از مناطق دیگر مانند تجارت است. خواهد شد که تغییر ؟

نمی توان آن را به عنوان کسب و کار آن شد. یک پیشنهاد است که من را ساخته اند این است که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که شرکت های چینی باید نگهداری از 5G محاکمه و رول در هند. این است که در آن از آن خواهد صدمه دیده در جیب. من فکر می کنم که یک پیشنهاد است که من قطعا به دولت است. در نهایت آن را برای دولت هند به تصمیم می گیرید چه چیزی است این بسته از یک سیاست جدید است. من نه دفاع از یک استراحت کامل. عادی تجارت و سرمایه گذاری می توانید در ادامه. اما در 5G سوال بسیار مهم است برای تصمیم گیری.

خواهد هند را در نزدیک شدن به این منطقه را تغییر داد ؟

شده اند وجود دارد برخی از چینی ناظران که باید گفت یکی از دلایل ممکن برای این گرد و غبار در مرز با هند در این سال نشان می دهد به هند برای دور ماندن از ایالات متحده و دیگر دموکراسی. در واقع من فکر می کنم نتیجه واقعی است برای رفتن به دقیقا برعکس است. از آن خواهد شد بسیار مهم برای هند به کار هم خود را تقویت مشارکت با دموکراسی در سراسر جهان از جمله کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن و اندونزی و دیگران به غیر از کشورهای غربی.

این چیزی است که به اعتقاد من در حال رفتن به اتفاق می افتد. اگر چینی ها انتظار داشتند که این گرد و غبار در مرز به یک نوع هشدار است که در جلو به عنوان برخی از چینی ناظران ذکر کرده اند من فکر می کنم آن است که رفتن را دقیقا در جهت مخالف.

برخی از چینی ناظران را مرتبط با تحولات اخیر به پکن نگرانی در مورد هند اخیر زیرساخت های ساختمان در لاداخ که آنها را به عنوان تهدید و به رقت از ماده 370. آیا این قابل قبول است?

این قابل قبول است. سوال من این است که باید وضعیت فعلی را به سطح است که آن را انجام داد ؟ شده اند وجود دارد موارد دیگر که در آن ما مدیریت و انجام صلح آمیز نوع از قطعنامه از جمله در Doklam, Chumar و Depsang. این زمان آن را تا عبور از محدودیت. من با برخی از نظرات ساخته شده توسط منابع معتبر در دولت هند این است که عمد و خوب فکر کردن عمل است. من نمی بینم آنچه که به دست آوردن چین بوده است چرا که برای برخی از جزئی و تاکتیکی به دست آوردن زمین به اعتقاد من آنها استراتژیک از دست هند است. من نمی دانم اگر این چیزی است که آنها تا به حال محاسبه شده یا نه. من معتقدم اگر وجود دارد این نوع از اضطراب آنها می تواند مورد بحث قرار گرفته اند بیش از جدول و صحبت در مورد حتی بین دو ارتش حتی جاده ساختمان می تواند مورد بحث قرار گرفت. این به من منجر به فکر می کنم این عمل خاص توسط PLA این تابستان است و صرفا چیزی که در آن آنها در حال تلاش برای در واقع کنترل قلمرو که آنها باور دارند که در خود مفهوم آنها است. این چیزی است که پیش برنامه ریزی شده. آن است که صرفا برای انجام با خاک اما پیامدهای آن هر دو تاکتیکی و همچنین استراتژیک است.

ما به دنبال در یک نقطه عطف در ارتباط است که می تواند به عنوان قابل توجه به عنوان سال 1988 مشخص شده است که این normalisation از روابط ؟

من باور دارم که در آن است. من دیگر صحبت می کنند و یا کار را برای دولت هند پس من می گویم این به عنوان یک هندی عادی شهروند است که برخی از دانش در مورد این رابطه است. من معتقدم که هند را تقویت مشارکت با دموکراسی های جهان است. در دراز مدت راه من در آن است که نقطه مقابل ارزش است که هند دارای vis-à-vis چین و ارزش ها است که ما به اشتراک گذاری با دیگر دموکراسی در سراسر جهان در حال رفتن به دفاع از خود و در حال رفتن به دیکته هند موقعیت. من می ترسم که هند و چین ارتباط است و نه صرفا به وخامت گذاشت اما بدتر خواهد شد بیشتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>