‘در حال حاضر به نظر می رسد مانند من اینجا گیر’

فعلا گیر در باد زوندن یک شهر آلمان Viswanathan آناند تصمیم به هزینه درآمد کافی با استفاده از lockdown وضعیت حاکم در بسیاری از کشورها.

بر آناند ابتکار P. Harikrishna, Vidit Gujrathi B. Adhiban, K. Humpy و D. Harika پیوست او به بازی همزمان شطرنج آنلاین با بیش از 100 بازیکن در سراسر جهان برای بیش از پنج ساعت در روز شنبه.

این رویداد مطرح شده بیش از $6000 برای PM-مراقبت صندوق.

آناند بازی 21 بازیکنان واجد شرایط (داشتن یا فیده chess.com حمله رعد اسا امتیاز از 2000 یا پایین تر).

این بازیکنان اهدا 125 $در هر بازی آناند که موفق به کسب 18 و به خود جلب کرد.

یک کارخانه آناند منعکس شده بر روی آنچه که منجر به این رویداد و زندگی در باد زوندن.

چه ساخته شده شما می آیند تا با این صندوق جمع آوری ابتکار ؟

خوب این روزها مردم در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان آنلاین. و شطرنج در حال رفتن به یکی از فعالیت های مورد علاقه خود را. بنابراین من فکر می کنم اگر ما یک شانس برای آنها (دوستداران شطرنج) به تعامل با استادان آن می تواند سرگرم کننده کمی خاص و افزایش برخی از وجوه ،

شما چگونه آغاز شده است ؟

اساسا من رسیده به تیم ما از باتومی (2018 المپیاد). برای Humpy و Harika من به آنها صحبت می کنند من شخصا خوشحالم که آنها در هیئت مدیره.

در تجربه خود را از بازی های آنلاین به طور همزمان با 21 بازیکن…

آن را کمی disorienting در آغاز. من در تلاش بود به حرکت می کند اما این امر همیشه باز بعدی هیئت مدیره. من مطمئن هستم که اگر من آن را انجام دهد حال من خوب است اما کمی گیج کننده است. آن را سرگرم کننده خوب و من فکر کردم شرکت کنندگان نمایش داده می شود سطح بسیار خوب. و به طور کلی من راضی شد با من بازی اما در هر بازی وجود دارد برخی از لحظات بسیار عجیب و غریب ساقط و غلظت. اما من هم خوش شانس در یک زن و شوهر از بازی باید اعتراف کنم.

چگونه می توانم شما را در روزهای آینده?

بله. من خیلی اینجا. آن را به نظر نمی مانند که این مستند در حال رفتن به لغو در هر زمان به زودی. من قصد دارم در آلمان تا پرواز سر پرواز که من تمام راه را از آنجا که من نمی خواهم به رشته جای دیگری است, حتی اگر آن را نزدیک تر از لحاظ جغرافیایی. بنابراین همه چیز را به باز کردن. وجود دارد برخی از امکانات کاملا نزدیک اما از آنجا که من قادر به رسیدن به Chennai, من نمی تواند به کسانی که همه چیز.

چیز دیگری را در قرنطینه وضعیت که همه به خوبی. بنابراین برای آینده قابل پیش بینی به نظر می رسد مانند من اینجا گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>