برای برخی از, هدیه تولد نمی آیند که به راحتی

T. Chelladurai کار کرده است به عنوان یک راننده در دفتر یک فروشنده ماشین در مادورای برای هشت سال گذشته است. در مارس پایان به او گفته شد که او نمی تواند کار هر بیشتر به عنوان او به پایان رسید 58 سال. بدون هر گونه مزایای بازنشستگی او به Srivilliputtur که در آن همسر و دختر زندگی می کنند.

او تا به حال پول کمی اما قلب او بود به خصوص برای دختر کوچک او که تولد می افتد در ماه آینده. چهار روز پیش او شروع به رکاب زدن تمام راه را از سریویللیپوتهور به Madurai فاصله 75 متر به دولت دل از ₹1000 و خرید یک هدیه برای دختر کوچک او. اما پس از پوشش دو سوم از دور او خسته است.

یک مدافع که او را دیدم گرفتاری او را در ماشین خود به جیره فروشگاه در مادورای. آقای Chelladurai دریافت تمام جیره منابع اما به دلیل خستگی را فراموش کرده به درخواست برای ₹1000 که او رفته بود وجود دارد.

او به خانه بازگشت فقط با جیره بندی کالا. درآمد مقامات که یاد گرفتیم در مورد دوچرخه خود را مبارزه او را در بر داشت و بیش از کمک های مالی در خانه اش است.

وقتی پرسیده شد که در مورد مبارزه خود را آقای Chelladurai گفت: “دختر من روپیه Kriba خواهد به نوبه خود از 8 سال در 10 آگوست. با هیچ کار من فکر کردم حداقل ₹1,000 کمک های اعلام شده توسط دولت کمک خواهد کرد که من به او خرید لباس های جدید.”

تنها منبع درآمد از همسر او Velammal,47, که با این نسخهها کار در یک کوره آجر.

پس خود را جیره کارت در مادورای مسکونی آدرس او تا به حال به سفر تمام راه گفت: آقای Chelladurai.

“من نمی باید هر دو چرخ, من سعی کردم به پدال راه من به مادورای بر روی یک دوچرخه” او گفت:. اما پس از رسیدن به Tirumangalam او ایجاد ناآرامی.

“مدافع مرا به Tirumangalam و کمک به من در رسیدن به Srivilliputtur در یک ماشین روز بعد” او گفت:.

پس از انتشار خبر, درآمد, مقامات به او کمک کرد تا انتقال خود را جیره کارت از مادورای به محلی جیره فروشگاه. در روز شنبه او داده شد ₹1500 و کالاهای اساسی از طریق Virudhunagar منطقه خدمات حقوقی قدرت.

آقای Chelladurai که تشکر از همه برای کمک به آنها گفت که او در حال حاضر می خواستم یک کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>