برای این دکتر کلاس در چین رفتن به طور معمول

آن را در اطراف اواسط ژانویه که دکتر Anushri Mukhopadhyay یک گوا-بر اساس ENT (گوش و حلق و بینی) جراح گرفته که تا به حال یک واگذاری آموزش در دانشگاه تنها چند ماه قبل از آن به خانه بازگشت و در یک برنامه ریزی شکستن.

در آن COVID-19 مورد را آغاز کرده بود گزارش شده از چین بود اما هنوز هم از فکر به عنوان یک بیماری همه گیر. به زودی بشر بود برای پیدا کردن خود را در چنگال بی سابقه بحران بهداشتی و امروز نقاط جهان از جمله هند تحت یک مستند. اما یک چیز همچنان به صورت عادی: دکتر Mukhopadhyay این کلاس ها در چین است.

یک میزبان از برنامه های

او برگزاری کلاس های خود را در چین, البته, اما از محدوده خانه خود را در گوا – از طریق یک میزبان از برنامه های. “کالج بازگشایی در تاریخ 24 فوریه به عنوان برنامه ریزی شده بود و من در اولین سخنرانی در ساعت 9 صبح پکن زمان بود که 6.30 صبح IST” دکتر Mukhopadhyay که می آموزد بین المللی در دانشکده پزشکی در شهرستان چنگدو در استان سیچوان چین گفت هندو.

“پس از چند روز بدون مانع سخنرانی در برنامه باران کلاس درس من مجبور به تغییر به یک برنامه دیگر به نام زوم به دلیل ترافیک [سابق] به نظر می رسید سنگین و سیگنال در گوا بود ناپایدار بیش از حد در زمان. اما باران کلاس درس دارای ویژگی های مانند رول تماس و تنظیم MCQ (با انتخاب چندگانه سوال) که باعث می شود تجربه ارزش تلاش” او گفت:.

دسترسی در هر زمان

“تمام برنامه های در حال همگام سازی با WeChat. درس گرفتن منتشر شده به طور خودکار بر روی آن برای آینده بازیابی. دانش آموزانی که نمی توانند در یک کلاس نیز می تواند به آنها دسترسی داشته باشید بعد – که بهترین بخش است. من نیز با استفاده از یک هیئت مدیره الکترونیکی به نوشتن و رسم نمودار آن را پر می کند فقدان یک تخته سیاه کاملا به راحتی گفت:” دکتر Mukhopadhyay که می آموزد آناتومی منطقه ای ژنتیک پزشکی, اخلاق, رادیو, تصویربرداری و آمار زیستی در دانشگاه.

او می آموزد که دو دسته از دانش آموزان با 38 دانش آموزان و دیگری با 68. آنها کشیده شده از کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله هند و پاکستان و افغانستان و اندونزی و نیجریه, گویان و آفریقای جنوبی.

“به طور کلی وضعیت این است که من و تکنولوژی زرنگ و دانا بیش از حد. من به تازگی خریداری یک نیکون Z50 به سخنرانی های تصویری. من از دست cadaveric کالبد شکافی هر چند!” او گفت:.

مجازی آینده

و به این ترتیب نشان می دهد می رود در معلم و دانش آموزان یاد بگیرند – حتی به عنوان وحشت مدتها بسیاری از جیب در جهان است. کاملا محتمل است که بسیاری از دانشگاه ها در حال انجام همان, و چه کسی می داند ؟ پیش رفتن این فقط ممکن است تبدیل به هنجار شده با تکنولوژی پاک کردن فواصل جغرافیایی و محدوده های زمانی.

“آموزش کلاس درس است که هنوز استاندارد طلا. اما به عنوان تائو فلسفه می گوید: هنگامی که بادهای تغییر رابطه جنسی, برخی از مردم ساخت دیوار و دیگران ساخت آسیاب های بادی. می توانم بگویم با اعتقاد است که آینده آموزش و آموزش است برای رفتن به مجازی,” دکتر گفت: Mukhopadhyay.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید