سرمایه گذاران خارجی بیرون $26 میلیارد از اقتصادهای آسیایی; 16 میلیارد دلار از هند

در میان رکود اقتصادی جهانی با توجه به کروناویروس همه گیر سرمایه گذاران خارجی را از جیبش حدود 26 میلیارد از در حال توسعه و اقتصادهای آسیایی و بیش از 16 میلیارد دلار از هند با توجه به کنگره گزارش.

سرمایه گذاران خارجی را کشیده اند حدود 26 میلیارد از در حال توسعه و اقتصادهای آسیایی و بیش از 16 میلیارد دلار از هند, افزایش نگرانی های عمده رکود اقتصادی در آسیا و مستقل کنگره مرکز تحقیقات گفت: در آخرین گزارش خود را در اقتصاد جهانی اثر COVID-19.

در اروپا بیش از 30 میلیون نفر در آلمان و فرانسه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا را برای اعمال حمایت دولت در حالی که در سه ماهه اول سال 2020 داده ها نشان می دهد که اقتصاد منطقه یورو قرارداد با 3.8 درصد بیشترین کاهش فصلی از سری آغاز شده و در سال 1995 آن را گفت.

در ایالات متحده داده های اولیه نشان داد که تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 4.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 بزرگترین فصلنامه کاهش از سه ماهه چهارم سال 2008 در طول بحران مالی جهانی CRS گفت.

با توجه به CRS این بحران همه گیر است و به چالش کشیدن دولت برای اجرای پولی و سیاست های مالی که حمایت از بازارهای اعتباری و حفظ فعالیت های اقتصادی در حالی که آنها در حال اجرای سیاست هایی برای توسعه واکسن و حفاظت از شهروندان خود.

تفاوت در سیاست های

در انجام این کار, اما تفاوت در روش سیاست در حال زور زدن روابط بین دو کشور است که ترویج ناسیونالیسم و کسانی که استدلال می کنند در سطح بین المللی پاسخ.

تفاوت در سیاست نیز زور زدن روابط بین توسعه و اقتصادهای در حال توسعه و بین شمال و جنوب اعضای منطقه یورو به چالش کشیدن اتحاد و بالا بردن سوال در مورد آینده رهبری جهانی این گزارش گفت:.

در حالی که تقریبا تمام اقتصادهای بزرگ در حال کاهش به عنوان یک نتیجه از coronavirus تنها در سه کشور چین و هند و اندونزی پیش بینی به تجربه کوچک اما مثبت نرخ رشد اقتصادی در سال 2020 آن را گفت.

“اقتصاد جهانی می تواند ضعیف تر”

صندوق بین المللی پول در گزارش اخیر استدلال کرد که بازیابی اقتصاد جهانی می تواند ضعیف تر از حد انتظار به عنوان یک نتیجه از طولانی عدم اطمینان در مورد امکان سرایت و عدم اعتماد به نفس و دائم بسته شدن کسب و کار و تغییرات در رفتار شرکت و خانواده CRS گفت.

آن گفت: نگرانی عمومی بیش از گسترش ویروس به رهبری خود قرنطينه کاهش در خطوط هوایی و بوش کروز, سفر بسته شدن موسسات به عنوان موزه لوور و تغییر زمان از تئاتر منتشر شده از فیلم از جمله عاقبت در یاد جیمز باند سری (با عنوان, هیچ وقت به مرگ ). تعطیلی مدارس مؤثر بر 1.5 میلیارد کودکان در سراسر جهان به چالش کشیدن والدین ترک سیاست. کشورهای دیگر در حال محدود کردن اندازه از مجامع عمومی. کاهش در کسب و کار و سفر توریستی است و باعث افت شدید در برنامه ریزی پروازهای هواپیمایی حد 10%; شرکت های هواپیمایی در حال برآورد آنها می تواند از دست دادن دلار 113 میلیارد دلار در سال 2020 (برآورد که می تواند به اثبات خوش بینانه با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اعلام کرد محدودیت در پروازها از اروپا به ایالات متحده و لیست در حال رشد از کشورهایی است که به طور مشابه به محدود کردن پرواز).

فرودگاه ها در اروپا برآورد آنها می تواند از دست دادن تومان 4.3 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به کمتر پروازهای آن گفت.

 

صنعت کارشناسان تخمین می زنند که بسیاری از شرکت های هواپیمایی خواهد بود در ورشکستگی ماه مه سال 2020 در شرایط فعلی به عنوان یک نتیجه از سفر از محدودیت های اعمال شده توسط تعداد فزاینده ای از کشورها است.

از دست دادن گردشگران چینی یکی دیگر اقتصادی به کشورهای آسیا و جاهای دیگر است که باید از سود بازار رو به رشد برای گردشگران چینی و محرک از جمله گردشگری را فراهم کرده است آن را گفت.

این CRS گفت: کاهش فعالیت های صنعتی کاهش می یابد تقاضا برای محصولات انرژی مانند نفت خام باعث می شود که قیمت به شدت افت میکند که منفی بر تولید کنندگان انرژی الکتریکی و تولید کنندگان خودرو اما به طور کلی مثبت است برای مصرف کنندگان و کسب و کار.

بیشتر اختلال در فعالیت های صنعتی در چین این گزارش باعث تاخیر در ارسال محموله های رایانه و تلفن همراه و تجهیزات پزشکی.

کارخانه تولید در چین, ایالات متحده, ژاپن و کره جنوبی همه کاهش یافته است در اولین ماه از سال 2020 است.

کاهش چین صادرات محصولات کشاورزی از جمله به ژاپن هستند که منجر به کمبود در برخی از کالاها است. در ضمن متعدد خودرو تولید روبرو هستند کمبود قطعات و لوازم دیگر شده اند که منابع در چین CRS گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر