وزیر امور خارجه را نمی توان در انکار سیاست خارجی شکست: آناند شارما

ارشد کنگره رهبر آناند شارما آمار در امور خارجی وزیر S. Jaishankar در جولای 19, گفت که او نمی تواند در محرومیت از “شکست” از سیاست خارجی است و باید پاسخ آنها را به جای.

همچنین بخوانید: PM اشتباهات ضعیف سیاست خارجی ساخته شده در چین عمل در برابر هند: راهول گاندی

یک روز پس از آقای Jaishankar دفاع از هند سیاست خارجی سخنگوی ارشد کنگره گفت: درگیری با شرکای استراتژیک تقاضا جدیت و نمی توان trivialised و کاهش به مدیریت رویداد.

او همچنین آمار در امور خارجی وزیر با اشاره به Balakote و Uri حملات گفت که او نباید politicise یا monopolise این کشور نیروهای مسلح.

“خوشحال توسط وزیر امور خارجه S. Jaishankar دفاع از یک بدون جهت سیاست خارجی است. لفاظی و توییت را تغییر دهید زمین واقعیت است. محله اول شده است یک اولویت هند در سیاست خارجی اما متاسفانه از خط خارج توسط یک اسب سوار رویکرد” آقای شارما گفت.

و اشاره کرد که هند و نپال در طول تاریخ مشترک یک رابطه مبتنی بر اعتماد و دوستی و احترام متقابل سابق اتحادیه گفت: “در حال حاضر رانش و کشش یک موضوع ملی نگرانی است.”

“وزیر خارجه نمی لوکس انکار است اما باید پاسخ این شکست گفت:” در یک سری از توییت.

همچنین بخوانید: چین اقدامات نشان می دهد ‘شکست کامل’ از هند در سیاست خارجی تحت مودی نخست: راهول گاندی

“سیاست خارجی باید gravitas و عمق. درگیری با شرکای استراتژیک تقاضا جدیت و نمی توان trivialised و کاهش به مدیریت رویداد. شما ممکن است ایجاد توهمات خود اپتیک اما تاریخ قضاوت خواهد کرد شما را با نتایج” آقای شارما گفت.

آقای Jaishankar آمار در کنگره رهبر راهول گاندی در تاریخ 17 ژوئیه برای انتقاد از دولت در سیاست خارجی گفت: هند عمده مشارکت قوی تر ایستاده بین المللی بالاتر است و آن را درگیر چین در شرایط مساوی از لحاظ سیاسی تحت نارندرا تقدیر.

“پاکستان [که شما قلم] مطمئنا یادداشت تفاوت بین Balakot و یوری از یک طرف و شرم-el-Sheikh, هاوانا و 26/11 دیگر. از خودتان بپرسید” آقای Jaishankar گفت: حمله به آقای گاندی بیش از نظرات خود.

خارجی وزیر امور را بدون نگه می دارد-منع حمله به آقای گاندی پس از سابق کنگره رئیس در یک پیام ویدیویی ارسال شده در توییتر, آموزش اسلحه خود در دولت گفت: بیش از شش سال گذشته هند شده است “آشفته و مختل” با توجه به آن در سیاست خارجی و اقتصاد است.

همچنین بخوانید: هند روابط خارجی و این دوره از تاریخ

او به افکار خود را در مورد چرا چین تصمیم به تهاجمی در حال حاضر و گفته است که نخست وزیر مودی “بی احتیاطی” را تضعیف کشور و در سمت چپ آن آسیب پذیر است.

“راهول گاندی سوالات در سیاست خارجی است. در اینجا برخی از پاسخ ها: اصلی ما مشارکت قوی تر هستند و جایگاه های بین المللی بالاتر است. شاهد به طور منظم نشست ها و جلسات رسمی با آمریکا و روسیه و اروپا و ژاپن است. هند درگیر چین در شرایط مساوی از لحاظ سیاسی. از تحلیلگران” آقای Jaishankar گفت: در یک سری از توییت های که در آن او ساخته شده یک نقطه به نقطه عمل متقابل کنگره رهبر انتقاد.

هند صحبت می کند ذهن خود را بیشتر آشکارا در حال حاضر در مورد مسائل مانند چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC) چین کمربند و جاده ابتکار جنوب دریای چین و سازمان ملل-تحریم تروریست ها او گفت: “از رسانه ها”.

ضربه زدن به وزیر آقای شارما گفت: آقای Jaishankar مرجع به بمبئی حمله تروریستی بود “عجیب خارج از محل”.

به عنوان یک سفیر سابق و دیپلمات ارشد او بیان هند موقعیت که “برای مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی او انتخاب کرده است به انتقاد و طرد” کنگره رهبر گفت.

“هند در واکنش قوی بود و حتی از حمایت بین المللی در معرض و جدا پاکستان است. چرا استفاده از Balakote یوری و هر شجاع عمل از نیروهای مسلح برای تبلیغات حزبی? هر هندی افتخار از آنها است.

“آیا من باید به یادآوری است که ارتش هند نیروی هوایی و نیروی دریایی وجود داشته است قبل از مارس 2014 و heroics و جوانی مورد احترام در سطح جهانی. ارتش متعلق به ملت و دعوا تحت tricolour. مشاوره در منافع ملی. نمی politicise یا monopolise ما دفاع نیروهای” آقای شارما گفت.

کنگره شده است نخوری سیاست خارجی دولت مودی دولت ادعا که آن را تبدیل به “فرد محور” شارژ محروم توسط دولت است که گفت: هند موقعیت و صدا را تقویت کرده اند در سطح جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>