وزرای خارجه پاکستان و چین بحث در مورد وضعیت در کشمیر LoC

این “رو به وخامت” اوضاع در خط کنترل در Kashmir آمد مورد بحث میان وزیر امور خارجه چین وانگ یی و وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی در روز جمعه با توجه به اظهارات از اسلام آباد و پکن است.

همچنین بخوانید: سن از توسعه طلبی است بیش از نارندرا مودی می گوید در Ladakh

“وزیر امور خارجه قریشی تأکید کرد که امنیت منطقه ای وضعیت رو به وخامت و تاکید کرد که هند متخاصم استقرار و توسعه سیاست های خصوصی شد صلح در منطقه گفت:” آزادی از پاکستان به وزارت خارجه, که همچنین با اشاره به اتهام نقض حقوق بشر و تغییر اخیر در اقامتگاه قوانین. “[آقای قریشی] نیز در جریان [آقای وانگ] در مورد نقض مکرر مرتکب هند در سراسر LOC” در بیانیه ای گفت:.

همچنین بخوانید: ژاپن مخالف عمل یک طرفه است که تغییر وضعیت موجود همراه لاک

“[آقای وانگ گفت:] هر دو کشور چین و پاکستان باید با هم کار کنند برای دیدار با خطرات و چالش ها و حفاظت از منافع مشترک دو کشور و ثبات و صلح منطقه ای. برای مدت زمان طولانی چین و پاکستان همواره درک و پشتیبانی از یکدیگر ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم در مورد مسائل مربوط به هر یک از دیگر هسته ای منافع و اعتماد صادقانه همکاران” چینی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “دو طرف همچنین رد و بدل انداز در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله اوضاع در کشمیر و افغانستان و جنوب آسیا است.”

همچنین بخوانید: تهمت نشانه لایحه فشار چین بیش اویغوری مسلمان سرکوب

به طور قابل توجهی گفتگو صورت گرفت در یک روز که آقای قریشی اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

تماس تلفنی بین رهبران دو کشور می آید در میان حدس و گمان است که چین و پاکستان در حال ارائه یک جبهه مشترک در بن بست میان ارتش هند و PLA نیروهای در خط کنترل واقعی در شرق لاداخ که ممکن است نیاز به هند برای آماده شدن برای یک “دو جبهه جنگ”. روز جمعه هند نیز صادر رفتار را به پاکستان بیش از رشد حوادث از نقض آتش بس توسط پاکستان نیروهای خود در امتداد خط کنترل (LoC) و مرز بین المللی (IB).

مقابله با پاکستان اتهامات در مورد LoC منابع در دولت گفت که هند در حال ثبت یک “اعتراض شدید در ادامه بی دلیل نقض آتش بس توسط پاکستان نیروهای خود در امتداد LoC و IB که در خلاف به آتش بس سال 2003 درک.”

“این سال و تا ژوئن 2020, 14 سرخپوستان کشته شده اند و 88 سرخپوستان مجروح شده اند در بیش از 2,432 بی نقض آتش بس انجام شده توسط پاکستان نیروهای” گفت: این منابع افزود که پاکستان شلیک شد به منظور ارائه پوشش برای عبور از مرز نفوذ تروریست ها.

“با وجود این نگرانی ها با داشتن اشتراک گذاشته شده از جمله از طریق کانال مدیر ژنرال عملیات های نظامی پاکستان نیروهای متوقف شد از جمله فعالیت های” منابع گفت.

همچنین بخوانید: Pompeo می گوید ” مهم ” شواهد ویروس پدید آمده از آزمایشگاه

در گفتگو چین و پاکستان FMs همچنین با اشاره به شورای حقوق بشر سازمان ملل در جلسه این هفته که در آن هند را مطرح کرده و نگرانی خود را از وضعیت در هنگ کنگ.

“چین قدردانی است که پاکستان همراه با بیش از 50 کشور در 44 جلسه شورای حقوق بشر قویا پشتیبانی از هنگ کنگ امنیت ملی قانون و مخالف استفاده از دلار هنگ کنگ-مسائل مربوط به دخالت چین در امور داخلی آن گفت:” چینی بیانیه وزارت امور خارجه.

آقای قریشی گفت که او “تصریح کرد که پاکستان متعهد به ‘یک سیاست چین و محکم پشتیبانی چین در هسته آن منافع از جمله هنگ کنگ و تایوان و تبت و سین کیانگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>