هزاران نفر از طرفداران برنامه ریزی برای سفر به تعویق افتاد, بازی های المپیک در صورت عدم پرواز بر بازپرداخت و بازپرداخت از هتل ها و ترس آنها ممکن است تبدیل به قربانیان از حرص و آز.

کمیته بین المللی المپیک گفته است که بلیط برای رویدادهای ورزشی مسترد خواهد شد اگر مردم می توانند با حضور در 2021 اما اذعان کرد که این می تواند “نه اظهار نظر در مورد هتل و یا رزرو پرواز انجام شده از طریق اشخاص ثالث”.

همچنین بخوانید: بازی های المپیک به تعویق افتاد; برگزار می شود آخرین 2021 تابستان می گوید ژاپنی PM

لیزا Delpy Neirotti استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه واشنگتن تا به حال محفوظ 31 اتاق برای دانش آموزان خود را به مدت 26 روز در هزینه $90,000. او می گوید که اگر او نمی خواست که بلیط بازپرداخت امید است که دانش آموزان خود را می توانید جدید از تاریخ 23 ژوئیه تا اوت 8 سال آینده وجود دارد “هیچ تضمینی” که هتل و هواپیما رزرو خواهد شد به تعویق افتاد درآمده است.

“ما هنوز در حال انتظار در هر دو هتل و هواپیمایی. گفتند: آن را در حالی که به ما اطلاع دهید.

نیاز به گام

“من واقعا بر این باورند که اگر مدیران هتل ها و خطوط هوایی شروع می شود حریص و کار نمی المپیک طرفداران و یا سازمانهای دولتی نیاز به گام به عنوان آن را نمی خواهد نگاه خوب برای گردشگری ژاپن, اما برای ژاپن به عنوان یک کشور” گفت: لیزا.

در سال 2018 به وزارت گردشگری گفته است که شمارش 600,000 تماشاگران خارجی از حضور در بازی ها ارائه اقتصادی قابل توجهی ثروت باد آورده.

اما بسیاری از کسانی که آینده نگر بازدید کنندگان باقی می ماند در یک بن بست سه هفته پس از به تعویق افتادن اعلام شد.

مدیران هتل ها تحت تاثیر قرار

تاخیر نیز تحت تاثیر قرار خواهد ژاپنی, هتل, صنعت که در حال حاضر دیده رزرو هتل سقوط در ماه مارس در مقایسه با سال گذشته است.

رسمی با کمیته سازماندهی توکیو گفت: این موضوع در اطراف هتل رزرو شد “تحت نظر گرفتن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی