دانشجویان خارجی در ایالات متحده وزن گزینه های زیر را سفارش

دانشجویان بین المللی نگران سیاست های جدید مهاجرتی که به طور بالقوه می تواند هزینه های خود را ویزا می گویند که آنها احساس گیر کرده بین بودن و بی ارزش در معرض در طول COVID-19 همه گیر و قادر بودن به پایان مطالعات خود را در امریکا است.

دانش آموزان از کشورهای مختلف به عنوان هند و چین و برزیل گفت: آنها در حال تقلا برای تدبیر قصد دارد پس از مهاجرت فدرال مقامات مطلع در دانشگاه های این هفته است که دانشجویان بین المللی باید ترک ایالات متحده و یا انتقال به دانشگاه های دیگر اگر خود را در مدارس کار به طور کامل آنلاین در این پاییز.

“وای بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای به خطر می اندازند نه تنها فرصت های آموزش و پرورش برای دانش آموزانی که به دست آورده شانس خود را برای رفتن به کالج و اما در حال حاضر سلامت خود و رفاه و همچنین” کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا گفت: پنج شنبه.

گفت: برخی از آنها ممکن است برای بازگشت به خانه و یا حرکت به نزدیکی کانادا. “من تولید پژوهش من انجام کار در یک اقتصاد” گفت: Batuhan Mekiker یک دانشجوی دکتری از ترکیه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی مونتانا در Bozeman. او در سومین سال از پنج سال برنامه. “اگر من به ترکیه, من نمی خواهد که” او گفت:. “من می خواهم به جایی که در آن استعداد قابل قدردانی است.”

نگرانی و نگرانی

ماتیاس, سیاتل بر اساس دانشجویی گفت: او مجموعه برای فروش ماشین خود را شکستن اجاره و گربه لوئیس اجازه به پرواز بازگشت به خانه اش در پاریس در دو هفته آینده. “هر کس بسیار نگران” او گفت:. “ما باید تمام زندگی در اینجا.”

هفت نفر از چین و آلمان که با حضور دانشگاه در کالیفرنیا شکایت کرد و روز جمعه برای جلوگیری از اجرای ادعا تهدیدات بالقوه به سلامت خود و “مالی فاجعه.”

بسیاری از دانشگاه های آمریکا آمده اند بستگی به درآمد حاصل از بیش از یک میلیون دانش آموزان بین المللی که به طور معمول بالاتر پرداخت شهریه.

کت و شلوار توسط دانشگاه هاروارد

یک روز پس از دانشگاه هاروارد شکایت دانشگاه به اطلاع دادگاه است که مقامات اداره مهاجرت به نظر می رسد در حال حاضر اجرای این سیاست است. یک وکیل برای دانشگاه هاروارد خواست قاضی به تعلیق قانون گفت که یک دانشجوی سال اول از بلاروس تبدیل شده بود به دور از پرواز در فرودگاه مینسک.

Tim Mandia نامزد دکترا از هند تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت که او دارای مشکلات تنفسی است که می تواند بدتر اگر او مریض می شود از COVID-19. آقای Mandia 35 در اصل برنامه ریزی شده برای انجام تمام سقوط مطالعات آنلاین. او می گوید: تهمت بخشنامه قرار می دهد لرزان ایستاده از دانشجویان بین المللی بر روی صفحه نمایش. “این شده است هرگز به یک سطح-زمین بازی,” او گفت:. “اما این باعث می شود آن را بیشتر آشکار است.”

ناتالیا آفونسو بروکلین کالج, دانشجو, از, برزیل, گفت که او امیدوار است این مدرسه را اتخاذ خواهد کرد یک مدل هیبرید از راه دور و در کلاس های حضوری — اما او ترس سوار مترو به پردیس افزایش می دهد شانس خود را از ابتلا به این ویروس. “من نمی بینم خودم را در حال حرکت به برزیل در این مرحله گفت:” 27 ساله که در حال مطالعه آموزش و پرورش و فقط به پایان رسید او اولین ترم. “این بسیار ناعادلانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>