‘قانونی’ نقد و بررسی فیلم: Tovino توماس’ فیلم فاقد ظرافت و ظرافت

برخی از باز کردن توالی ارائه یک تصویر دقیق از تن و تنور از کل فیلم است. پزشکی قانونی باز می شود با یک و نه با صدای بلند در-خود-در صورت دنباله ای است که می تواند تبدیل به یک فصل با عنوان “کودکی یک قاتل زنجیره ای’.

یک پسر جوان است که در یک فروشگاه مرغ های مشابه مشتاقانه در جسم بودن برش را به قطعات. تنظیم و موسیقی پس زمینه به شما می گوید که این نگاه از روی کنجکاوی اما یکی با یک تماس از شر است. در صحنه زیر نشان می دهد که مجموعه خود را از قطع مرغ سر قورباغه ها و حشرات دیگر نگه داشته و در قالب های شیشه ای در اتاق خود را مهر و موم آن است. این عدم ظرافت چیزی است که میآید سر آن اغلب در روایت است.

قانونی کارگردان Akhil پل و انس خان به دنبال ناپدید شدن مرموز از دختران جوان از یک شهر است. افسر پلیس Rithika خاویر (Mamta Mohandas) واگذار می شود با بررسی است. Medico-legal advisor ساموئل جان Kattukaran (Tovino توماس) کسی که با او سهام برخی ناراحت کننده تاریخ می پیوندد او در پیگیری.

پزشکی قانونی

  • جهت باد: Akhil پل و انس خان
  • بازیگران: Tovino توماس, Mamta Mohandas
  • داستان: دختران جوان به طرز مرموزی ناپدید می شوند از یک شهر است. یک افسر پلیس و یک medico-legal advisor دنبال مقصر
  • زمان اجرا: 134 دقیقه

نویسندگان سرمایه گذاری زیادی از تلاش خود را در گمراه کردن ما در مورد هویت واقعی قاتل سریال پرتاب در آمریکا یک شاه ماهی قرمز پس از دیگری. هنگامی که به فاصله هویت است که به ما ارائه شده بر روی یک صفحه گرامافون یکی به راحتی می توانید از طریق بازی از راه اندازی همه چیز را نشان می دهد به ظاهر بی اهمیت ، این تلاش ها در تعجب مخاطبان دریافت خسته کننده پس از یک نقطه که یکی احساس نمی کند مقدار زمانی که نهایی آشکار اتفاق می افتد.

هر چند فقدان انگیزه است که قطعا یک نوع نیاز اجباری برای قاتلان سریال های حوادث است که کار به عنوان یک ماشه برای فرد به قتل ولگردی و قانونی شکنی به سختی قانع کننده به نظر می رسد در اینجا. تنها چیزی که نگه می دارد که منافع ما حتی خفیف تا زنده و سپس در راه است کارشناس پزشکی قانونی از آثار برخی از سرنخ که منجر به قاتل. از کمرنگ جلوه دادن قهرمانانه عناصر و مراقبت های گرفته شده در نه لغزش در یک نیازی عاشقانه در حال پیگیری اعتبار به نویسندگان.

برخی از این خشونت ها به خصوص کسانی که وارد در کودکان بسیار نگران کننده است. یکی آرزو سازندگان کمی بیشتر حساس در چنین مواردی برای لرزش و لرز می توان بدون در واقع نشان می دهد که مقدار زیادی از گور مربوط به افراد زیر سن قانونی. همان است که می توان گفت در مورد بی امان زمينه نمره که نیروهای یکی برای محافظت از گوش ها در بیش از یک نقطه است.

پزشکی قانونی فاقد ظرافت و ظرافت جدا که بیشتر موثر پلیس procedurals از این نیز-rans.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>