جنگل کارکنان غرق در Kabini افتاده در طول عملیات علیه ماهیگیری غیر قانونی

جنگل بخش تایید مرگ یکی از کارکنان خود را در طول عملیات حذف تورهای بازیگران برای ماهیگیری غیر قانونی در Gundre طیف وسیعی از Bandipur ببر رزرو در ساعات اولیه روز شنبه.

یکی دیگر از گارد گم شده است و جستجو و عملیات نجات شده است راه اندازی برای ردیابی فرد از دست رفته. مرحوم شناخته شد ماهش, 26 در حالی که Shivakumar, 33, از دست رفته است.

آقای T. Balachandra Conservator از جنگل و مدیر Bandipur ببر رزرو گفته هندو که در این زمینه کارکنان دریافت اطلاعات در اواخر جمعه شب در مورد ماهیگیری غیر قانونی در افتاده Kabini.

این تیم متشکل از معاون محدوده جنگل افسر Kumaraswamy جنگل گارد Mahadev, جنگل, فرشته Manju, مراقبت, یادداشت برداری ماهش, Shivakumar و چند برون سپاری کارکنان درباره نقطه در Gundre محدوده و محاصره این منطقه که در تورهای ماهیگیری ریخته شد. اما کارکنان راه ندارد و حضور انسان در آن ساعت و شروع به از بین بردن تورهای ماهیگیری.

“اما آن بیرون آمده است که کسانی که تا به حال بازیگران شبکه پنهان شده بودند در طرف دیگر از بانک رودخانه. آن را مشکوک است که بیش از ده نفر آمد در 10-12 coracles, مواجه و با حمله به نگهبانان جنگل و کارکنان گفت: “آقای Balachandra.

در حالی که نگهبانان جنگل عقب نشینی به عنوان آنها به شدت تعداد چهار نفر از آنها رو به دیگری coracle به خروج از صحنه است. اما در این غوغا که coracle واژگون حتی به عنوان miscreants فرار تحت پوشش تاریکی است. وجود دارد گزارش های تایید نشده که miscreants آتش گشودند.

از چهار سپاه پاسداران در coracle آقای Mahadev شنا به ایمنی و به بانک رودخانه. یک تقویت تیم فرستاده شده از D. B. Kuppe محدوده که نجات یکی از کارکنان Bomma بود که رشته در طرف مقابل از بانک رودخانه. عملیات راه اندازی شد برای ردیابی دیگران و بدن آقای Mahesh — مشکوک به غرق — بازیافت شد. آقای Shivakumar از دست رفته است.

ارشد جنگل مقامات از جمله آقای Balachandra و پلیس محلی را در این نقطه و جزئیات بیشتر در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>