سابق قهرمانان غمگین اما درک تصمیم به انصراف از ویمبلدون سال 2020

ویمبلدون, تنیس, مسابقات لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در روز چهارشنبه. در اینجا برخی از واکنش های از قهرمانان سابق به گرند اسلم — در اصل برنامه ریزی شده برای 29 ژوئن-جولای 12 — لغو شدن برای اولین بار در 75 سال است.

بوریس بکر: “مشکل این است که سطح شما فقط باید ماه های تابستان برای آماده سازی و در نهایت بازی در بهترین چمن دادگاه است که معمولا در مورد ملکه و ویمبلدون.

“اما به منظور انجام این کار چمن دادگاه نیاز به مقدار بیشتر زمان آماده سازی از هر سطح. در چمن شما فقط می توانید در ماه های تابستان.”

اندی موری: “بسیار غم انگیز است که ویمبلدون لغو شده است در این سال اما با تمام است که در جهان در حال حاضر هر کس بهداشت است که قطعا مهم ترین چیز است!”

پت نقدی: “این بسیار عجیب و غریب و عجیب و غریب بار. برای من این فقط یک ضربه بزرگ در روده زیرا این مسابقات و مسابقات است که بسیاری از عشق است.”

Billie Jean King: “من به طور کامل درک و حمایت از تصمیم کمیته. من خوش شانس برای رفتن به ویمبلدون هر سال از سال 1961 و من قطعا رفتن به این خانم سال است.”

Petra Kvitova: “قطعا یک سخت را… نه تنها آن است که یک ویژه مسابقات به من اما این مسابقات شده است که بخشی از تاریخ را برای تا زمانی که آن را ترک یک سوراخ بزرگ در تقویم.

“من از دست رفته بازی در چمن زیبا و با پوشیدن من سفید پوستان, اما البته ما می دانیم که از آن خواهد شد به عقب و بهتر از همیشه در سال آینده. و شاید همه ما آن را درک و حتی بیشتر!”

آنجلیک کربر: “این می رود بدون گفت که من سنگین دل که لغو دادگاه چمن فصل همچنین بدان معنی است که من نمی خواهد بود قادر به بازی در مقابل خانه من جمعیت در بد همبورگ و برلین.

“این ناامید کننده برای من بلکه برای تمام کسانی که قرار دادن قلب و روح خود به این وقایع و برای طرفداران که عشق ورزش ما و از ما حمایت بازیکنان در تمام طول سال.”

ماریون بارتولی: “آن صدمه عمیقا به شنیدن این که ویمبلدون لغو شده است این سال است. البته, آن را به یک مکان بسیار ویژه ای در قلب من اما نه تنها در معدن در قلب میلیون ها نفر از طرفداران تنیس در سراسر جهان در همه بازیکنان آنها بیش از چند دهه پا بر کسانی که از سوی دادگاه است.

“من می دانم که ویمبلدون خواهد بود در سال آینده حتی قوی تر و ما را خوشحال خواهد کرد و حتی بیشتر!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید