سابق کرالا وزیر و کهنه کار کنگره رهبر M. Kamalam در گذشت و در محل اقامت خود در نزدیکی Nadakkavu در کالیکوت در روز پنج شنبه. او 93.

او یکی از محترم ترین زنان رهبران در کرالا بود که نقش عمده ای در بسیج زنان و فعالان سیاسی برای تقویت این کنگره است. او نیز برگزار شد که مجموعه ای از وزیر برای همکاری در K. Karunakaran, وزارت, بین سال های 1982 و 1987. او همچنین رئیس دولت کرالا زنان کمیسیون.

متولد به Keloth کریشنان و Keloth Janaki در 14 اوت سال 1926 Kamalam ساخته شده او را از ورود به سیاست فعال با اعتراض به بدن محلی انتخابات در کالیکوت در سن جوان است. دو بار او انتخاب شده بود به کرالا مجلس قانون گذاری. Kamalam نیز شناخته شده برای او نزدیک سیاسی انجمن با زنان رهبران ملی حزب است.

سابق دبیر کل و معاون رئیس جمهور از Madhya Pradesh کنگره کمیته Kamalam بخشی از کنگره (O) پس از انشعاب در حزب بود و تبدیل به یک کار عضو کمیته.

زمانی که Janata Party تشکیل شد او همچنین خود رئیس در کالیکوت کمیته منطقه. Kamalam نیز گرفته شده در تعدادی از کتاب و تحت حبس در ارتباط با Vimochana Samaram و بعد از آن در کتاب مربوط به اورژانس است.

Kamalam همسر از اواخر Mambatta Samikutty است جان سالم به در برد توسط فرزندان Yatheendradas M. Murali M. Rajagopal و M. Vijayakrishnan و دختر Padmaja Charudathan.

هولوکاست برگزار خواهد شد در موور جاده کوره های جسد سوزی در 5.30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی