سابق LaLiga جناح دون سفید کت

کارگر ماهر فوتبالیست Toni Dovale قرار دادن چکمه های فوتبال خود را به یک طرف و تضعیف به یک داروساز کت سفید در خط مقدم مبارزه با کروناویروس در اسپانیا.

29 ساله داروسازی فارغ التحصیل سابق و سطح بالا ورزشکار بوده و در حال بازی فوتبال برای یک تایلندی, باشگاه بود اما از دیدن خانواده اش در اسپانیا زمانی که COVID-19 همه گیر در زمان نگه دارید.

بنابراین او تصمیم گرفت به زمین با استفاده از مطالعات که او در عین حال برای قرار دادن به عمل با توجه به شور و شوق خود را برای فوتبال است. “من واقعا در بسته بندی کیسه های من برای رفتن به عقب زمانی که همه چیز رو پیچیده” Dovale گفت.

محدودیت های مسافرتی

محدودیت های مسافرتی به دام افتاده Dovale در زبان مادری خود لاکرونیا در ساحل اقیانوس اطلس منطقه گالیسیا که در آن او خود را آغاز فوتبال حرفه ای با نزدیک Celta Vigo.

اگر چه Dovale همچنین تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را در داروخانه, چهار سال پیش, او تا به حال هرگز در واقع مشغول به کار در این زمینه است. در حال حاضر با دنیای ورزش در برزخ فوتبالیست متوجه زمان رسیده بود به استفاده از مطالعات خود را برای کمک به میهن خود. “من در حال بازی در آسیا از داروخانه های مختلف وجود دارد و من هرگز در اسپانیا به اندازه کافی بلند به کار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید