سابق نخست وزیر پاکستان راجا پرویز اشرف تبرئه در مورد فساد

ضد فساد اینجا دادگاه در روز پنج شنبه تبرئه سابق پاکستان راجا پرویز اشرف و نه دیگران در مورد فساد.

اشرف همراه با وزیر دارایی سابق شوکت Tareen و هشت نفر دیگر متهم شد و باعث ضرر و زیان میلیاردها روپیه زمانی که تلاش های خود را به آدرس کمبود برق در کشور از طریق اجاره قدرت پروژه شکست خورده است.

قاضی Muhhamad بشیر از اسلام آباد-بر اساس پاسخگویی به دادگاه صادر کننده حکم در ساهیوال اجاره قدرت مورد در پاسخ به تبرئه درخواست ارائه شده توسط نخست وزیر سابق را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر متهم کرده است.

اشرف شد و متهم به دریافت رشوه و کمیسیون برای اعطای قرارداد به نه اجاره قدرت پروژه های شرکت در سال 2008 زمانی که او وزیر برای آب و برق.

پاکستان در چنگال یک بحران برق و سپس حزب مردم پاکستان به رهبری نخست وزیر یوسف رضا گیلانی آمد تا با یک طرح برای تنظیم اجاره نیروگاه در یک مسیر سریع و اساس.

اشرف اتهام سوء استفاده از قدرت خود برای به دست آوردن تایید از اقتصادی کمیته هماهنگی (ECC) و دولت برای افزایش پرداخت به اجاره شرکت های برق از 7 درصد به 14 درصد بالغ بر حدود ₹22 میلیارد.

بسیاری از شرکت های موفق به اجرای پروژه های.

اشرف به عنوان نخست وزیر بین 22 ژوئن 2012 و مارس 25, 2013 گیلانی پس از رد صلاحیت شد توسط دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>