چهار کشته و تظاهرات رشد در شیلی

یک مرد بر اثر مسمومیت با مونوکسید کربن پس از یک سوپر مارکت بود را به آتش کشیدند در شیلی پایتخت در روز جمعه و دیگری تسلیم به آسیب های پایدار در درگیری با پلیس, آوردن تلفات در موج جدیدی از ناآرامی به چهار.

تظاهرات که بالا گرفت تا در ماه اکتبر — در ابتدا بیش از یک افزایش کرایه مترو — تا به حال به نظر میرسد که آرام در طول تعطیلات تابستان در شیلی.

اما شده است وجود دارد افزایش در تظاهرات خشونت آمیز در این هفته.

اراذل و اوباش غارت و سپس به آتش کشیده سوپر مارکت در جنوب سانتیاگو در ساعات اولیه جمعه. وقتی آتش نشانان وارد آنها دریافتند یک مرد مرده در سن 30 تا 40 و دو نفر دیگر رنج می برند از علائم خفگی. او از “خفگی توسط استنشاق گاز مونواکسید کربن” رئیس پلیس کارولینای Nunez رسانه های محلی گفت.

Demonstrators are chased by police during clashes following a protest against Chilean President Sebastian Pinera's government in Santiago, on January 31, 2020.

تظاهرکنندگان در حال تعقیب توسط پلیس در جریان درگیری پس از اعتراض رئیس جمهور شیلی سباستین Pinera دولت در سانتیاگو در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AFP

 

مرد دیگری درگذشت جمعه و دو روز پس از این که به ضرب گلوله در سر در طول یک تظاهرات در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در جنوب سانتیاگو. روز چهارشنبه یک مرد جوان درگذشت و پس از برخورد با یک اتوبوس ربوده و طرفداران فوتبال کشته شد در روز سه شنبه پس از او با یک ون پلیس.

یکی دیگر از سوپر مارکت در پایتخت غارت کردند یک شب در حالی که پلیس بازداشت 16 نفر. سوزاندن سنگر دیده می شود می تواند در چندین جاده در سانتیاگو در صبح روز جمعه.

بیش از 30 نفر کشته شده اند در تظاهرات آغاز شد که در ابتدا به عنوان یک واکنش به یک متوسط افزایش در کرایه مترو در پایتخت است. آنها به سرعت به سرعت رشد کرد به گسترده تر نارضایتی در نابرابری و رد میلیاردر جمهور سباستین Pinera و دولت او. Pinera راه اندازی کرده است یک قایق از اقدامات به تلاش برای سرکوب ناآرامی ها از جمله افزایش حداقل دستمزد و دولت حقوق بازنشستگی و بهداشت و درمان اصلاحات. وی همچنین از برگزاری یک همه پرسی در ماه آوریل در تغییر دیکتاتوری-عصر اساسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>