چهار هندی خلبانان انتخاب به عنوان نامزد-فضانوردان در شنبه خود را آغاز کرد 12 ماه آموزش در گاگارین تحقیقات و آزمون فضانورد مرکز آموزش (GCTC) در مسکو, روسیه, فضا, کسب و کار شرکت Glavkosmos اعلام کرده است.

خیلی از آموزش ها را در GCTC امکانات یک بیانیه صادر شده در مسکو گفت. برنامه کامل شامل پایه یا generic آموزش فضانورد به دنبال فعالیت های خاص به هند اولین انسان فضایی, ماموریت Gaganyaan.

از IAF تیم

چهار نامزد خلبانان جنگنده از نیروی هوایی هند انتخاب شدند و از میان صدها نفر از متقاضیان بیش از چند ماه گذشته است. در پایان از تمام آموزش های ماژول در هند و روسیه یک یا دو نفر از چهار نفر خواهد بود و در نهایت به نام دایره زمین در اولین crewed Gaganyaan است که برنامه ریزی شده در سراسر 2022.

12 ماه ماژول

در ژوئن 2019 انسان مرکز پرواز فضایی هند تحقیقات فضایی سازمان و دولت روسیه متعلق به Glavkosmos امضا قرارداد برای آموزش که شامل حمایت روسیه در انتخاب نامزدهای خود را معاینه پزشکی و فضای آموزشی.

Glavkosmos گفت: “از 12 سال آموزش برنامه شامل جامع و آموزش پزشکی از نامزدها همراه با بدنی منظم شیوه های. آنها را در جزئیات مطالعه سیستم های سرنشین دار سایوز سفینه فضایی و نیز آموزش داده می شود در کوتاه مدت وزنی حالت روی Il-76MDK هواپیما.”

Il-76MDK است Ilyushin-78 نظامی حمل و نقل هواپیما به خصوص دوباره طراحی شده برای سهموی پرواز کارآموز فضانوردان در فضا و گردشگران است. نامزدها نیز آموزش داده می شود به اقدامات مناسب در مواقع اضطراری — برای مثال باید این فضاپیما را غیر طبیعی و فرود در (ناخواسته), آب و هوا و جغرافیایی مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی