چهار کانادا فیلم مجموعه آزادی با وجود COVID-19 وحشت آوردن دولت

صنعت فیلم با اذعان به کاهش حضور در تئاتر به خصوص در multiplexes به دلیل COVID-19. تئاتر, اما نمی خواهد بسته شود مانند در کرالا, مگر اینکه آنها را روشن بهداشت بخشنامه از دولت است.

پس از موارد جدید COVID-19 تأييد شد و در مجموع تعداد از بیماران شات تا 60 به علاوه ترس است گریبانگیر مردم است. Kannada سینما نیز ضربه توسط ویروس جدید و صفحه نمایش در سراسر کشور می پوشند یک ترک نگاه کنید.

صرف نظر از تهدید ویروس به عنوان بسیاری از چهار کانادا فیلم ها از جمله Shivarjuna, Naragunda Bandaaya, Ambaani Putraو Hulidurga در حال ضربه زدن به صفحه نمایش امروز است.

از چهار فیلم Naragunda Bandaya است که جلب توجه آن را به عنوان یک fictionalised نسخه تاریخی شورش کشاورزان از Naragunda. در سال 1980 دو کشاورزان کشته در شلیک پلیس در طول یک تحریک در برابر بهبود وضع اعمال برای آب. Nagendra Magadi fictionalised این حادثه است. Raksh و Shubha Pujna بازی منجر شود شخصیت.

Umesh Banakar معاون رئیس جمهور از کارناتاکا فیلم اتاق بازرگانی (KFCC) حاکی است که تعدادی از مخاطبان رو به کاهش است, به خصوص در بنگلور. صرف نظر از کیفیت فیلم و معتبر آگهی ها فیلم را برانگیخت به فکر دو بار قبل از آنها پا در multiplexes و تنها صفحه نمایش.

Kannada سینما که چهره رقابت از زبان های دیگر, فیلم دوبله, فیلم از هالیوود ، در حال حاضر بیشتر در معرض خطر این موج از اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی Banakar گفت. هر چند بیش از 60 به همراه فیلم های منتشر شده در آخرین 70 روز تنها چهار موفق شد در دوره نقاهت خود را سرمایه گذاری می گوید: یک منبع در KFCC.

اعتراف به این که وجود دارد این است که کاهش قابل توجهی در تعداد مخاطبان آینده برای تماشای فیلم, KV Chandrashekar از Veeresh تئاتر می گوید: “وجود دارد که 25 درصد افت مخاطب است.” منابع در KFCC فاش کرد که; فیلم هایی مانند Baaghi-3 و Dhrona بازیگران Shivarajkumar را نیز تحت تاثیر قرار شده است تا حد زیادی به دلیل ویروس. نسخه جدید فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگشده است به تعویق افتاد.

خواهد شد و نمایش فیلم بود به حالت تعلیق در کارناتاکا بیش از حد پس از کرالا? “وضعیت به اینجا رسیده است مرحله تعلیق نمایش فیلم. ما را به یک تماس تنها در صورتی که دولت مسائل بخشنامه در این زمینه” ادعا میکند Jairaj رئیس جمهور KFCC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید