Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26), Akshay Kumar (31) و Mukesh کومار (32) محکوم Nirbhaya را gangrape و قتل به دار آویخته شدند به مرگ در دهلی Tihar زندان در اوایل صبح روز جمعه.

Sandeep Goel, مدیر کل Tihar زندان را تایید کرد به خبرنگاران در خارج از زندان که چهار مجرم به دار آویخته شدند و با هم در 5.30 صبح یک پزشک مورد بررسی قرار گرفت و اعلام کرد تمام چهار مرده, او گفت:.

پنج عضو پانل DDU قانونی بخش تحت نظارت دکتر B. N. Mishra انجام خواهد شد postmortem در ساعت 8 صبح گفت: Tihar زندان رسمی.

همچنین بخوانید: عدالت در نهایت انجام شده است می گوید Nirbhaya مادر

یک مقام رسمی گفت که محکومین به حال بیان شده هر “آخرین مایل” یا خواهد شد به مقامات. وسایل خود را و پول آنها earnt در طول اقامت خود در زندان تحویل داده خواهد شد به مربوطه و اعضای خانواده رسمی اضافه شده است.

آخرین خندق شنوایی در 2.30 یک.m در جمعه قبل از دیوان عالی کشور نیمکت موفق به اقامت خود را حلق آویز. پیش از این محکومین به حال با نزدیک شدن دادگاه عالی دهلی بیش از حد در پنج شنبه شب اما فایده ای نداشت.

این کشور را لرزاند توسط, وحشیانه, طبیعت Nirbhaya را gangrape و قتل در ماه دسامبر سال 2012 که منجر به اصلاحات عمده در تجاوز به عنف ، ده ها هزار نفر از دانش آموزان به خیابان ها ریختند قرار دادن فشار بر آن دولت UPA به سرعت عمل.

روز سرنوشت ساز شب 23 ساله قربانی و دوستان پس از تماشای Life of Pi در یک سالن سینما در جنوب دهلی ساکت بود سوار اجاره اتوبوس از Munirka اتوبوس ایستاده در 9 بعد از ظهر زمانی که gangrape صورت گرفت.

همچنین بخوانید: دهلی نو, تجاوز گروهی قربانی روایت داستان ترسناک

قربانی شد و با عجله به Safdarjung بیمارستان پس از کشف توسط رهگذر در بزرگراه ملی 8 در نزدیکی Mahipalpur روگذر. دختر بود و بعد airlifted به بیمارستانی در سنگاپور که در آن او پس از 13 روز.

بازداشت و محکومیت در زمان ثبت

در روز از این حادثه پلیس بازداشت شش محکومین از جمله راننده اتوبوس – رام سینگ و تنهاست نوجوان ضارب.

یک آهنگ سریع دادگاه شروع به رسیدگی در برابر پنج بالغ متهم در ژانویه 17, 2013. همان ماه Juvenile Justice هیئت مدیره (ترجمه شده) حکم داد که ششمین متهم جزئی است که می تواند با برخورد متفاوت است.

 

در مارس 11, 2013 رام سینگ راننده اتوبوس داشت حلق آویز در سلول خود در Tihar زندان است. نوجوانان مهاجم بود که در تاریخ 31 اوت محکوم ترجمه شده برای gangrape و قتل و اهدا سه سال مدت در یک ازمایش صفحه اصلی.

در سپتامبر 2013, نه ماه پس از این حادثه دهلی دادگاه مجرم باقی مانده چهار مردان از 13 جرائم از جمله gangrape غیر طبیعی جرم و قتل و تلاش برای قتل او مرد. آن اعطا مرگ به تمام چهار مجرم.

در تاریخ 13 مارس 2014 دادگاه عالی دهلی فلسطين و محکوم به اعدام شد به چهار مجرم. سه سال بعد دیوان عالی کشور در مارس 5, 2017 تایید مجازات اعدام.

تغییرات در قوانین تجاوز به عنف

در سراسر کشور اعتراض عمومی در پی حادثه منجر به عبور از قانون جنایی (متمم) قانون در سال 2013 است که گسترده تر تعریف تجاوز به عنف و مجازات سختگیرانه تر.

2013 عمل آمد که به اثر در تاریخ 2 آوریل 2013, افزایش حبس در بسیاری از موارد تجاوز جنسی و نیز ارائه شده برای مجازات اعدام در موارد تجاوز به عنف که باعث مرگ قربانی و یا برگ های خود را در حالت رویشی.

آن را نیز ایجاد جدید جرائم مانند استفاده از نیروی جنایی در یک زن با قصد به برهنه کردن, اطفاء شهوت با نگاه و وسیله.

مجازات تجاوز شد, افزایش تا 20 سال به حبس ابد از زودتر از 10 سال به حبس ابد.

رشته ای از حکم مرگ

داشتن خسته از همه حقوقی خود را درمان چهار مجرم رفت و در شفاعت ولگردی و قانونی شکنی پس از مرگ, حکم صادر شده علیه آنها برای 22 ژانویه در 7 داخل Tihar زندان است.

Nirbhaya gang rape case convicts, clockwise from top left, Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan Gupta and Mukesh Singh.

Nirbhaya باند تجاوز به عنف در مورد محکومین, جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan گوپتا و موکش سینگ. | عکس های اعتباری: PTI

 

دومین حکم مرگ صادر شده توسط دادگاه دهلی در ژانویه 17 فوریه 17, اما آن را بیش از حد رو به تعویق افتاد به عنوان Vinay رحمت درخواست تصمیم گرفته شد توسط رئیس جمهور ،

این منجر به یک رویداد بی سابقه ای که در دادگاه عالی دهلی شنبه برای جلسه روز یکشنبه که در آن وکیل به طور کلی Tushar مهتا استدلال کرد که چهار مجرم بودند عمدا به تأخیر انداختن روند اجرای احکام اعدام.

در تاریخ 17 فوریه در دهلی دادگاه صادر تازه مرگ حکم اعدام چهار مجرم در مارس 3, 6 صبح

Vinay شارما در طول این زمان نیز منتقل کمیسیون انتخابات هند بازجویی زمان رد شدن از رحمت او درخواست. در نمایندگی او معتقد بود که کد مدل رفتاری برای دهلی انتخابات شد و هنوز هم در نیروی زمانی که دولت دهلی نو ساخته شده آن را توصیه به رئیس جمهور برای رد رحمت خود را درخواست.

 

در نهایت در مارس 5, دهلی دادگاه صادر کننده آخرین حکم مرگ برای محکومین به اعدام در 20 مارس در 05:30 صبح در داخل Tihar زندان است.

حتی یک روز قبل از اعدام محکومین نقل مکان کرد یک دادگاه دهلی به دنبال ماندن از اعدامها در زمینه های مختلف است. آنها با اشاره به متعدد در حال بررسی موارد مربوط به آنها از جمله دوم بررسی رحمت دادخواست توسط Pawan.

آنها حتی التماس کرد که طلاق دادخواست توسط Akshay به انتظار قبل از قبل از بیهار دادگاه.

اما دهلی دادگاه را رد کرد و خود را درخواست remarking, “کسی که به دنبال حفاظت از قانون اول نیاز به یاد بگیرند به آن احترام بگذارند. بنابراین من نمی پیدا کردن هر محتمل دلایل به تعلیق اجرای حکم اعدام تنها به دلیل محکوم Pawan تصمیم گرفتند به ورزش خود درمان های قانونی”.

(با ورودی از Saurabh Trivedi)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی