چهار زخمی به عنوان حمله مسلحانه به بیمارستان در کابل: افغانستان رسمی

افراد مسلح با هجوم به یک بیمارستان در غرب پایتخت افغانستان روز سه شنبه عازم یک درگیری مسلحانه با پلیس, مقامات گفت. حداقل چهار نفر را گزارش کرده بودند زخمی شدند.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله را به هر دو طالبان و گروه دولت اسلامی در حال فعال در کابل و اطراف آن و هر دو غالبا هدف و نیروهای نظامی و امنیتی و همچنین غیر نظامیان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | حمله انتحاری در, کشته شدن سه غیر نظامی در کابل: افغانستان

دود سیاه به آسمان افزایش یافت بیش از این بیمارستان در کابل دشتی Barchi, بیشتر شیعیان محله شده است که در این سایت از گذشته حملات توسط شبه نظامیان دولت اسلامی. مروه امینی معاون سخنگوی وزارت داخله گفت که پلیس در حال تلاش برای آوردن وضعیت تحت کنترل است.

وحید Majroh, معاون بهداشت وزیر, به سایت با عجله از جایی که او گفت: حداقل چهار نفر زخمی شدند. معلوم نیست چرا این بیمارستان در دشتی Barchi, a 100-تخت تسهیلات فراهم می کند که خدمات بهداشتی و درمانی به منطقه هدف قرار داده بود.

همچنین به عنوان خوانده شده | طالبان حملات در پست های بازرسی در سراسر افغانستان کشتن 29 پرسنل امنیتی

این است که در عین حال ادعا کرد که در آن موجی از حملات روز دوشنبه در کابل که چهار بمب یکی در زیر قرار داده شده یک سطل زباله و سه تن دیگر توسط سرويس رفت و در بخش شمالی شهر و زخمی شدن چهار غیر نظامی از جمله یک کودک است.

افغانستان سرویس اطلاعاتی در بیانیه ای گفت: بعد از دوشنبه که آژانس بازداشت یک رهبر در منطقه ضیاء الحق, همچنین شناخته شده به عنوان شیخ ابو عمر Al-خراسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>