فرانسه در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از چین

تعداد افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 بیماری در فرانسه شروع به پریدن کرد 61 درصد به 6,507 بیش از دو روز پس از داده ها را از خانه های پرستاری شدند و مورد تأیید افزایش 44% به 82,165 وزارت بهداشت روز جمعه اعلام کرد ساخت فرانسه پنجمین کشور, به گزارش موارد بیشتر از چین است.

تعداد تایید coronavirus موارد در بیمارستان ها افزایش یافت 5,233 یا 9% به 64,338 روز جمعه وزارت بهداشت مدیر جروم Salomon گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

Salomon همچنین گزارش داد در مجموع 17,827 تایید و یا موارد مشکوک در خانه های سالمندان در مقایسه با 14,638 در روز پنج شنبه زمانی که در خانه سالمندان داده شد و برای اولین بار گزارش شده است.

از جمله خانه سالمندان اطلاعات فرانسه در حال حاضر در مجموع از 82,165 تایید و یا موارد مشکوک. آن را پیوست ایالات متحده و اسپانیا و ایتالیا و آلمان به سازمان ملل که در حال حاضر پیشی گرفتن موارد گزارش شده توسط چین که در آن همه گیر سرچشمه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

 

به استثنای خانه سالمندان داده تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از COVID-19 در بیمارستان ها نیز در تنظیم یک رکورد روزانه 588 افزایش 13 درصد به 5,091, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد.

وزارت نیست ارائه یک شکست برای مرگ و میر در هر روز در خانه های سالمندان, اما گفت که موقت تجمعی مرگ, شمارش از زمان شروع این بیماری همه گیر رز به 1,416 روز جمعه افزایش 532 بیش از 884 اولین گزارش در روز پنج شنبه.

پس انتقاد در مورد فرانسه COVID-19 آمار نه منعکس کننده ده ها تن از مردم در حال مرگ در ارشد شهروندان خوابگاه یا خانه های خود را در وزارت بهداشت در روز پنج شنبه ارائه اولین اطلاعات بر روی مرگ و میر در خانه های سالمندان.

سالمندان ساکن در محله های نزدیک در خانه های سالمندان به ویژه آسیب پذیر به ویروس بسیار مسری.

 

موقت خانه سالمندان چوب خط حساب کردن در حالی که هنوز ناقص حساب برای بیش از یک پنجم از همه فرانسه COVID-19 مرگ و میر.

یک بارقه از امید آمد از کلید دیگر متریک. تعداد بيماران در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) افزایش 263 به 6,662 افزایش فقط 4 درصد رشد در بیمارانی که نیاز به ICU تخت پایین آمد از دو رقمی در روزهای اخیر.

اما سالومون گفت: آن را بیش از حد به زودی تماس بگیرید اوج این بیماری همه گیر.

“تعداد زیادی از مردم در ICU نمی خواهید حتی اگر افزایش آهسته اما ما هنوز نیاز به تخت های بیشتر و بیشتر تیم ها به دسته یک رو به رشد تعداد از مردم را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید