فرانسه گزارش سقوط روزانه coronavirus مرگ و میر بیش از 13,800

فرانسه روز شنبه گزارش داد کاهش روزانه تلفات مرگ و میر از COVID-19 اعلام یک “فلات” کرده و در این کشور coronavirus اپیدمی البته در سطح بسیار بالا است.

اولویت های بهداشتی رسمی جروم Salomon گفت: 353 بیشتر مردم کشته شده بود در بیمارستان ها و 290 در خانه های پرستاری را به کل مرگ و میر به 13,832. روز زودتر 554 مرده بود در بیمارستان ها و 433 در خانه های سالمندان.

“بسیار بالا فلات برای این بیماری همه گیر به نظر می رسد رسیده اما این بیماری همه گیر بسیار فعال باقی مانده است,” او گفت. “ما باید کاملا هوشیار باشند.”

فرانسه شده است در مستند از مارس 17 در یک پیشنهاد به سرعت گسترش این بیماری تنها با ضروری سفر مجاز است که باید توجیه با امضای یک تکه کاغذ.

برای سومین روز متوالی تعدادی از coronavirus بیماران در بخش مراقبت های ویژه با 121 مردم کمتر در این واحد برای کل 6,883.

همچنین بخوانید: فرانسه در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از چین

آقای سالومون گفت که اگر فلات روند ادامه آن را به معنی “ما را موفق به رسیدن به مرحله اول با هم و مستند است که نشان آن اثر است.”

اما او هشدار داد: “آن باقی مانده است بسیار بالا فلات… هنوز هم وجود دارد بسیاری از بستری شدن در بیمارستان… که خیلی زود و نه معقول و منطقی به پیش بینی در مورد آینده است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است که به علت در روز دوشنبه برای رسیدگی به این کشور برای سومین بار در طول بحران است و انتظار می رود تا اعلام کند که این مستند تمدید خواهد شد فراتر از آن زمان مارس 15 تاریخ انقضا.

آقای پاکسازی خواهد شد که برای هدایت دقیق دوره میان آزمایشی نشانه هایی از بهبود گفتن مردم آنها هنوز هم باید در خانه بماند در حالی که به نشانه های در مورد چگونه به سلول ممکن است آرام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید