فرانسه انتقاد شدید ‘تحریک’ به عنوان ایالات متحده توقف دیجیتال مالیات مذاکرات

فرانسه و ایالات متحده قفل شاخ در روز پنج شنبه بیش از مالیات دیجیتال غول مانند Google و Facebook و پس از واشنگتن گفت که شکستن مذاکرات با هدف ایجاد یک چارچوب جهانی برای ساخت این شرکت پرداخت بزرگتر عوارض که در آن فعالیت دارند.

“این نامه ای است که یک تحریک” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: تایید دریافت اطلاعیه توسط وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin.

فرانسه و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر با ارسال پاسخ ابراز تمایل خود را برای توافق بر سر “یک نمایشگاه دیجیتال مالیاتی در سطح سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” آقای Le Maire گفت.

“ما چند سانتیمتر دور از توافق مالیاتی به صورت دیجیتال غول که شاید تنها مردم در جهان به سود فوق العاده از coronavirus,” او گفت: France Inter رادیو.

در ماه ژانویه 137 کشور توافق کردند که به مذاکره با ایران چگونه به مالیات تکنولوژی شرکت های چند ملیتی تا سال 2020 پایان, تحت نظارت سازمان همکاری اقتصادی و توسعه.

کشورهای اروپایی به طور خاص می گویند به اصطلاح GAFA — گوگل, Apple, Facebook و آمازون در حال ناعادلانه بهره برداری از قوانین مالیاتی است که اجازه دهید آنها را اعلام سود پایین-پناهگاه های مالیاتی محروم کردن آنها از سهم عادلانه خود را از مالی پرداخت.

در همین حال فرانسه و همچنین انگلیس و اسپانیا و ایتالیا و دیگران را به اعمال مالیات بر بزرگترین دیجیتال شرکت.

مقامات ایالات متحده را انجام می دهد و حرکت می کند به عنوان تبعیض علیه شرکت های آمریکایی و می گویند هر levies جدید تنها باید به عنوان بخشی از یک تعمیرات اساسی گسترده تر بین المللی و قوانین مالیاتی.

Paolo Gentiloni کمیسر اتحادیه اروپا برای امور اقتصادی گفت او امیدوار است که ایالات متحده تصمیم به توقف مذاکرات خواهد بود نه دائمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>