فرانسه مرگ و میر کاهش می یابد اما coronavirus هنوز هم بازدید

فرانسه روزانه مرگ و میر از این رمان coronavirus سقوط کرد در 24 ساعت گذشته و پذیرش به مراقبت های ویژه نیز کند وزارت بهداشت گفت: ضمن تشکر از شهروندان تا حد زیادی احترام یک مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس.

وزارت بهداشت داده ها نشان داد که 357 نفر از COVID-19 بيمارستان در مقایسه با 441 قبل از 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع تلفات در بیمارستان به 5,889.

آن گفت که 2,189 مردم مرده بود در خانه های پرستاری پس از مارس 1, گرفتن فرانسه در مجموع مرگ و میر به 8,078.

“این اطلاعات تایید می کند که این بیماری همه گیر در حال انجام است در کشور, و همچنان به ضربه سخت” وزارت گفت.

 

تایید COVID-19 نفر در فرانسه از زمان شروع این بیماری همه گیر افزایش 2.7% یا 1,873 فتح کرد گرفته شد به 70,478 این وزارتخانه گفت: روزانه به روز رسانی وضعیت.

آن اضافه شده است که برخی از 22,361 تایید و یا ممکن است موارد ثبت شده در خانه های سالمندان در نظر گرفتن مجموع فرانسه را تایید و یا ممکن است coronavirus موارد به 92,839.

فرانسه تصمیم گرفت در 17 مارس به محدود ساکنان آن به خانه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان یک روزانه افزایش عفونت های تهدید نظام سلامت ، اقدامات تمدید شده است تا 15 آوریل و به احتمال زیاد تمدید دوباره.

“فرانسه مردان و زنانی که در روز بیستم از سلول باید تشکر کرد,” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

 

این خواست شهروندان برای ادامه احترام به سخت سلول اقدامات و نگه داشتن فاصله خود را. مقامات و پزشکان هشدار داده مردم در اوایل روز یکشنبه به وسوسه می شود در خارج توسط بهار آفتابی به آب و هوا.

وزارت بهداشت و درمان گفت: پذیرش به مراقبت های ويژه همچنین کاهش در 24 ساعت گذشته با 390 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه در مقایسه با 502 روز قبل. تعداد کل افرادی که در مراقبت های ويژه در 6,978 2 درصد افزایش در مقایسه با 2.6 درصد افزایش قبلی 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید