فرانسه موزه لوور بازگشایی به تشویق تماشاگران پس از 16 هفته ای, ویروس خاموش شدن

جهان پر بازدید ترین موزه لوور در پاریس بازگشایی شد شنبه پس از نزدیک به چهار ماه از coronavirus بسته شدن با یک تعداد محدود از نقاب بازدید کنندگان با بهره گیری از یک فرصت نادر را برای مشاهده “مونا لیزا” و دیگر گنجینه های بدون معمول کثیری.

چندین بازدید کنندگان صف خارج وسیع سابق کاخ فرانسه پادشاهان مشتاقانه در انتظار افتتاحیه در ساعت 9:00 am (0700 به وقت تهران) به عنوان موزه امیدوار به شروع recuperating زیان تخمین زده می شود بیش از 40 میلیون یورو (45 میلیون دلار) به دلیل مستند.

زمانی که درب باز شد خود به خود تشویق زد بیرون.

“من بسیار خوشحال به استقبال بازدید کنندگان به یک موزه وجود دارد که در درجه اول به بازدید کنندگان خوش آمدید” گفت: مدیر موزه Jean-Luc مارتینز.

“ما اختصاص داده شده زندگی ما به هنر ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این شور و شوق و ما اینجا هستیم!”

موزه محبوب ترین تساوی در دسترس خواهد بود از جمله لئوناردو مونا لیزا, the Venus de Milo و لوور گسترده آثار باستانی مجموعه است.

اما گالری در اجتماعی که فاصله سخت تر است و حدود یک سوم از کل باقی خواهد ماند و خارج از محدوده و تعداد بازدید کننده پوش شد در 500 در هر نیم ساعت یک پیشنهاد برای کاهش coronavirus انتقال ریسک.

ماسک صورت اجباری و بدون میان وعده و یا cloakrooms در دسترس هستند.

بلیط باید از قبل خریداری آنلاین و فروخته شد برای مدتها در انتظار بازگشایی پس از موزه لوور طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم است.

“برخی از 7000 نفر را محفوظ بلیط به طور معمول ما میزبان حدود 30000 نفر” در هر روز گفت: مارتینز که سخت انتظار ماه ها و سال های آینده.

موزه را به هر گونه در هر نقطه در نزدیکی 9.6 میلیون بازدید کننده در این میزبانی در سال گذشته به پایین از یک رکورد 10 میلیون دلار در سال 2018 است. نزدیک به سه چهارم از بازدید کنندگان خود را در حالت عادی از سال ها از خارج از کشور.

خودخواه اما خوش شانس

برای نیکول لمی 21 ساله در بازدید از بروکسل از حد در فروش بلیط بود “یک “فرصت برای دیدن مونا لیزا از نزدیک و نه در یک جمعیت. آن را کمی خودخواه اما من فکر می کنم من خوش شانس هستم که با اولین بازدید از موزه لوور.”

همچنین در این صف بود برتراند Arzel از مزون الفور جنوب شرقی پاریس, که گفت که او و دوستان او نیز در جستجوی یک انفرادی در موزه تجربه.

“ما فکر کردیم که آن را برای اولین بار بعد از بازگشایی که ممکن است وجود داشته باشد مردم کمتر از حد معمول و ما می خواستیم به راه رفتن در اطراف موزه لوور بدون هر کس که,” او گفت:.

اما آنها نیز در یک همبستگی.

“این بسیار مهم است که موسسات فرهنگی می تواند استقبال عمومی از آنجا که ما به آن نیاز دارند و نیاز آنها را در مکان های بیش از حد برای زنده ماندن. بنابراین ما در اینجا برای که بیش از حد” آقای Arzel گفت.

اقدامات در جای خود قرار گرفتند اجازه می دهد تا دارندگان بلیط به نگه داشتن یک فاصله امن از یک دیگر.

علائم بر روی زمین نشان داد که در آن بازدید کنندگان باید ایستاده — از جمله selfie بورس در مقابلمونا لیزا — و فلش آبی نشان داد جهت یک راه ترافیک پا با هیچ مورد-نوبت مجاز است.

تمرکز در فرانسه

با گردشگری هنوز در متوقف موزه لوور به دنبال جذب بیشتر بازدید کنندگان فرانسوی در ماه های آینده.

“ما در حال از دست دادن 80 درصد از ما” آقای مارتینز گفت.

“ما در حال رفتن به در بهترین حالت 20 تا 30 درصد پایین در تابستان گذشته — بین 4000 و 10000 بازدید کننده در روز,” او برآورد شده است.

دولت فرانسه کمک 100 میلیون یورو (112 میلیون دلار) به این موزه سالانه بودجه 250 میلیون یورو است.

موزه لوور است بالا برده مجازی خود با حضور در مستند و می گوید آن است که در حال حاضر در جهان محبوب ترین موزه در Instagram با بیش از چهار میلیون پیروان.

“من باید آن را از دست رفته فوق العاده” گفت: Julia Campbell, فرانسوی بازنشسته بود که در میان برای اولین بار به بازدید از بازگشایی موزه.

“من معمولا دو بار در هر ماه” او گفت که او در نظر دارد برای لذت بردن از روز دوشنبه آرامش نسبی محیط به “ماندن طولانی تر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>