فرانکلین تمپلتون صندوق بستن شش طرح موضوع ‘نگرانی شدید’: چیدمبرم

فرانکلین تمپلتون صندوق تصمیم به باد بدهی شش طرح موضوع “نگرانی” به سرمایه گذاران, صندوق, صنعت, صنعت و بازارهای مالی ارشد کنگره رهبر P. چیدمبرم گفت: اصرار دولت به عمل به سرعت به حل و فصل موضوع.

در حرکتی بی سابقه فرانکلین تمپلتون صندوق به طور داوطلبانه تصمیم گرفت به باد آن شش بدهی طرح با استناد به رستگاری فشار و کمبود نقدینگی در بازار اوراق قرضه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این اولین بار است که به عنوان مثال زمانی که یک صندوق خانه است و بستن آن طرح به دلیل coronavirus مربوط به وضعیت.

“فرانکلین تمپلتون صندوق تصمیم به باد بدهی شش طرح یک موضوع از نگرانی به سرمایه گذاران, صندوق, صنعت, صنعت و بازارهای مالی” چیدمبرم در بیانیه ای گفت.

“من به یاد بیاورید که یک وضعیت مشابه به وجود آمد و در هفته اول ماه اکتبر سال 2008 (در طول بحران مالی جهانی) که وجوه متقابل مواجه نقدینگی استرس است. دولت بلافاصله مشورت RBI SEBI (بورس و اوراق بهادار مدیره از هند) IBA (هندی, بانک های انجمن) AMFI (انجمن وجوه متقابل در هند) و دیگران” سابق وزیر دارایی گفت.

یک جلسه فوری از ثبات مالی و شورای توسعه (FSDC) برگزار شد و یک راه حل پیدا شد در پایان روز او به یاد می آورد.

“در صبح روز بعد افسران RBI و SEBI ملاقات در ساعت 8 صبح و RBI اعلام کرد که 14 روز ویژه مخزن تسهیلات و اجازه اضافی 0.5% از NDTL. وضعیت حل شد,” او گفت:.

چیدمبرم گفت: خوشبختانه بازار بسته خواهد شد در روز شنبه و یکشنبه و او انتظار دارد که دولت عمل خواهد کرد به سرعت و حل و فصل اوضاع به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>