رایگان Indo-Pacific نیاز به “بی سابقه همگرایی” ما متحدان: بالا دفاع کارشناس

بالا, هندی-آمریکایی اجرایی در دفاع آمریکا بخش گفته است که رایگان و اوپن هند و اقیانوس آرام منطقه نیاز به یک “بی سابقه همگرایی” جمعی صنعتی دفاع از پایگاه های ایالات متحده و متحدان آن است.

صحبت کردن در ‘هندی, ایده های اجلاس’ سازمان یافته توسط ایالات متحده-هند شورای کسب و کار (US-IBC) در شنبه Vivek Lall, مدیر اجرایی, General Atomics شرکت های جهانی نیز با اشاره به این که دفاع جهانی صنعت اتخاذ فن آوری های جدید در یک سرعت سریع است که نیاز به بهتر هم افزایی بین دولت و صنعت برای جلوگیری از obsoletion.

صرف نظر از اینکه آیا یا نه بین المللی زنجیره تامین تغییر در سال آینده آسیا را همیشه باقی می ماند در قلب تجارت جهانی و هند و اقیانوس آرام منطقه ادامه خواهد داد به سرب در بسیاری از شاخص های اقتصاد کلان vis-a-vis جریان تجارت خالص جریان سرمایه گذاری و رشد تولید ناخالص داخلی واقعی که همه کمک به توسعه انسانی و پس از همه گیر بازیابی گفت: جاکارتا-متولد دفاع ،

نزدیک به دو سوم از نفت جهان حمل و نقل حمل و نقل در سراسر اقیانوس هند به اقیانوس آرام است. هشت نفر از 10 شلوغ ترین ظرف پورت ها در منطقه است. 30 درصد از تجارت جهانی گذر دریای چین جنوبی از جمله 1 دلار.2 تریلیون دلار در سال محدود برای ایالات متحده است.

حفاظت از این همه بستگی به امنیتی که در سراسر کل منطقه و به ویژه در دریایی, دامنه, آقای Lall یکی از بالاترین رتبه بندی, هندی-مقامات آمریکایی در دفاع آمریکا, صنعت, گفت:.

آقای Lall گفت که تشویق به دیدن دولت آمریکا آن شرکا و متحدان خود در سراسر هند و اقیانوس آرام منطقه به رسمیت شناختن تهدیدات مداوم و در ادامه به سرمایه گذاری در تکنولوژی دفاعی و توسعه و تعهد خود را به حفظ آمادگی جمعی.

“بنابراین سوال اصلی این نیست که چگونه ما می توانیم برای حفاظت و امنیت این منطقه چیست ؟ باید سوال شود چگونه می تواند ما را ندارند ؟ و ما می بینیم که کشورهای سراسر منطقه را در درک آنچه در خطر است و در پاسخ بر این اساس از ژاپن به کره جنوبی و تایوان به استرالیا و البته هند است. و ما باید معنی دار نقش به عنوان یک صنعت در ارائه بیشتر و قابلیت های بیشتر مقرون به صرفه و سریع تر از همیشه قبل از” آقای Lall گفت.

دستیابی به این آینده و حفاظت باز و آزاد اقیانوس هند و آرام نیاز به یک اقدام بی سابقه همگرایی جمعی دفاع صنعتی پایه از ایالات متحده و شرکای ما و متحدان او گفت:.

چین شده است سریع گسترش نظامی و اقتصادی نفوذ خود را در هند و اقیانوس آرام منطقه باعث نگرانی در کشورهای مختلف منطقه و فراتر از آن. چین مشغول به شدت مورد بحث اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی.

پکن ساخته شده و militarised بسیاری از جزایر و صخره های آن را به کنترل در منطقه است.

در میان چین تمدید نظامی ابراز وجود در شرق لاداخ وزیر دفاع آمریکا, علامت Esper روز سه شنبه گفت: “ما قویا بر این باورند هیچ یک ملت می تواند — یا باید — تسلط بر مردم عوام و ما همچنان به کار در کنار ما متحدان و شرکای خود برای حمایت از یک افغانستان مرفه و امن اقیانوس هند و آرام برای همه است.”

در ما-IBC نشست آقای Lall نیز نامیده می شود برای کنترل صادرات فن آوری و انتشار فلسفه در دفاع بخش هماهنگ به سرعت در حال تکامل روند بازار.

“ما نیاز به یک کنترل صادرات/تکنولوژی انتشار فلسفه است که بیشتر هماهنگ به سرعت در حال تکامل روند بازار و به طور کامل نظر در دسترس بودن محصولات مشابه در بازار جهانی,” او گفت:.

مستقر در کالیفرنیا General Atomics یکی از جهان برتر پژوهشی شرکت های انرژی و دفاع.

آن را نیز فراهم می کند تحقیقات در فیزیک هسته ای, هواپیما, هواپیماهای بدون سرنشین و فن آوری های بی سیم.

آقای Lall به ذکر است که شتاب نوآوری های فن آوری در سراسر جهان در چند سال گذشته بود که منجر به فشرده جدول زمانی نسبت به منسوخ شدن و توسعه جدول زمانی تطبیق.

در حال حاضر وجود دارد تاکید بیشتر بر نمونه سازی سریع و تحویل افزایشی قابلیت سریع تر به warfighter, او گفت:.

صنعت نرم افزار است با استفاده از این مفهوم برای سال به نفع خود کاربران نهایی او توضیح داد.

در حالی که ما به عنوان یک صنعت به سرعت در حال تطبیق در ابتکاری و خلاق راه برای دیدار با چالش این نیروها و سرعت را فشار دفاع خرید سیستم های ایالات متحده و کشورهای دیگر آقای Lall, گفت:, و اضافه کرد که همکاری های بین المللی بین دولت ها و صنعت پوشا کل کسب چرخه تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر ضروری برای سلامت جمعی دفاع صنعتی پایه.

به عنوان ما به دنبال بهبود و ارتقاء قابلیت های خاص با برخی شرکا و متحدان ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که مقدار معینی از قابلیت releasable به آنها از ابتدا. این می تواند انجام شود در یک راه است که تعادل نیاز به محافظت از برخی از تکنولوژی حساس اما های فن آوری های دیگر در حالی که آنها باقی می ماند مربوطه و یا قبل از آنها منسوخ شده است.

در حالت ایده آل ما باید این کار را قبل از چنین فن آوری ارائه شده است به همکاران ما با یک رقیب کشور که پس از آن جمعیت-از ما تجهیزات و یا مانع ما همکاری آقای Lall گفت.

او گفت: اظهارات اخیر وزیر دفاع برای کسب و تقویتی الن خداوند و دیگران سیگنالینگ تمایل به باز کردن پاکت در صادرات فن آوری های نظامی در شش ماه آینده یک گام مهم در جهت اجرای 2018 تسلیحات متعارف انتقال سیاست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>