آزاد از coronavirus تایوان جشن غرور ماه

با آن شیوع کروناویروس را شکست داد و تایوان به میزبانی یکی از معدود غرور راه پیمایی در سراسر جهان در روز یکشنبه به جزیره LGTBQ جامعه و حامیان آنها به خیابان ها ریختند.

صدها نفر از مردم در راهپیمایی, در داخل تایپه به میدان آزادی پس از تابستان بعد از ظهر بارش باران با تاخیر جشن برای یک ساعت به عنوان موسیقی لعنتی و بسیاری از شرکت کنندگان عینک رنگین کمان رنگی ماسک صورت.

بسیاری از کسانی که حضور برگزار شد پلاکارد با نام اصلی شهرهای جهانی شده اند که قادر به جشن غرور ماه ژوئن امسال به دلیل coronavirus.

“من اینجا هستم تا مارس برای فرانسه” کوکی فرانسوی کشیدن ملکه شده است که زندگی در تایوان در شش سال گذشته گفت: AFP. “پس بقیه جهان نمی مارس و یا حتی بیرون رفتن ما باید این فرصت را به راهپیمایی برای بقیه جهان است,” او اضافه شده است.

علائم این سال سالگرد 50 از اولین راهپیمایی غرور در ایالات متحده که برگزار شد یک سال پس از شورشهای استون وال در نیویورک است.

تایوان یکی از اولین مکان هایی زده می شود توسط ویروس زمانی که آن را پشت سر هم خارج از مرکزی چین اما با گذشت پنج ماه گذشته به نقض شیوع. این جزیره تا به حال بیش از 440 عفونت و هفت مرگ و میر بیش از دو ماه از هیچ محلی انتقال.

Participants hold up an LGBTQ flag featuring a rainbow-shaped Taiwan during the "Taiwan Pride Parade For the World" rally in Taipei, June 28, 2020.

شرکت کنندگان نگه دارید تا یک LGBTQ پرچم های رنگین کمان به شکل تایوان در “تایوان Pride Parade برای جهان” تجمع در تایپه 28 ژوئن سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

تایوان معمولا دارای اصلی آن غرور مارس در اکتبر اما بسیاری در این جزیره LGTBQ جامعه احساس مهم بود که به خیابان ها در ماه ژوئن هنگامی که بسیاری دیگر در سراسر جهان می تواند نه.

“دانستن که بیش از 475 غرور حوادث در سراسر جهان لغو شده اند, شکست قلب من” رویداد سازمانده دارین چن گفت: AFP. “من احساس می کنم آن است که یک افتخار و یک مسئولیت تایوان به بزرگداشت این مناسبت مهم.”

در سال های اخیر در تایوان است جعلی خود شهرت برای سیاست مترقی در یک منطقه از جهان که در آن LGTBQ مردم هنوز هم در صورت تثبیت تعصب و موانع قانونی. آن را به مدت طولانی به حال یکی از آسیا بزرگترین راهپیمایی غرور است و برای اولین بار در جهان آشکارا نما وزیر کابینه تایپه در حالی که در حال حاضر در مناقصه به میزبان 2026 گی بازی.

با وجود سفت مخالفت محافظه کاران و گروه های مذهبی و تایوان شد مقام اول را در آسیا به legalise جنس همان ازدواج است.

بیش از 3,600 زوج بحباله نکاح در اوردن از آن به بعد اگر چه مبارزه همچنان برای بیشتر نما ورود و مناسب برای تایوانی مردم به هم جنس ازدواج با خارجی ها چیزی است که در حال حاضر غیر قانونی باقی مانده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>