شهروندان فرانسوی رای در تاخیر محلی نظرسنجی

رای دهندگان در فرانسه ملبس به ماسک صورت برای رأی گیری روز یکشنبه در یک تاخیر در دور دوم از سراسر کشور انتخابات شهرداری های mid-term test برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و حزب حاکم که می تواند موفق به برنده شدن در یک شهر بزرگ است.

یک سال پیش آقای پاکسازی امیدوار بود که انتخابات محلی کمک خواهد کرد لنگر جوان خود را میانه رو حزب در شهرها و شهرستانها در سراسر فرانسه جلوتر از پیش بینی 2022 حضور در انتخابات مجدد. اما اخیرا ریاست جمهوری مشاوران شده است بازی کردن انتظارات است.

فرانسه 35,000 شهرداران تعیین سیاست در مورد مسائل از برنامه ریزی شهری به آموزش و پرورش و محیط زیست و در حالی که عوامل محلی به طور معمول درایو رای دهندگان انتخاب آنها به رای دهندگان فرصتی برای حمایت و یا یک رئیس جمهور اواسط دستور.

دور اول در ماه مارس

فرانسه فشرده پیش رو با دور اول انتخابات شهرداری ها در اواسط ماه مارس کمتر از 48 ساعت قبل از آقای پاکسازی تحمیل شده یکی از اروپا و دقیقترین COVID-19 مستندات مجبور تاخیر طولانی قبل از دور دوم.

همه گیر هنوز هم می تواند به کاهش مشارکت مردم است. در ظهر این بود که در 15.3% زیر 19.8% ثبت نام در همان زمان در سال 2014.

در پایتخت این انتخابات بزرگترین جایزه نشسته سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo در مسیر است برای راحت پس از پیروزی یک shambolic مبارزات انتخاباتی توسط آقای پاکسازی و La Republique en Marche ،

پاریس بعید است که تنها ناامیدی برای آقای پاکسازی. این سبزی می تواند به خوبی در شهرستانها مانند لیون, مارسی و بوردو گاهی اوقات در اتحاد با چپ ساختمان در حرکت آنها ایجاد شده در سال 2019 را در انتخابات پارلمانی اروپا.

در پرپینان, Marine Le Pen را راست ممکن است کنترل خود را برای اولین بار در شهرستان با جمعیت بیش از 1,00,000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>