نویسنده فرانسوی-مدیر Robin Campillo برخوردار فیلمبرداری صحنه های جنسی. در BPM (ضربه در دقیقه) — Campillo ویرانگر و نیرو سال 2017 فیلم در روزهای اولیه از شبه ایدز گروه فعال عمل کردن-پاریس — یک جوان تازه وارد ناتان و پرشور جانباز مبارز شان هستند در رختخواب و مصرف کردن هر یک از دیگر لباس شب چماقی. به عنوان دوربین آثار خود را برهنه بدن شان است که HIV مثبت باعث می شود آن را روشن است که او ترجیح به پوشیدن کاندوم. “آن را امن تر” او می گوید: به عنوان ناتان که HIV منفی ملزم. صریح عجیب و غریب و unapologetically طولانی جنسی در کمپیللو فیلم اغلب نشان می دهد قدرت و پویایی بین شخصیت ها.

“من واقعا دوست دارم فیلم” 57 ساله و فیلمساز می گوید: هنگامی که ما در یک بعد از ظهر گرم در گوا. “هنگامی که من برای اولین بار دوست پسر مرده از ایدز, من بسیار جوان بودم و به یاد دارم من از دست رفته رابطه جنسی خیلی. این سخت ترین چیز برای من نه قادر به لمس او را دوباره” او به یاد می آورد.

اپیدمی ایدز به شکل کمپیللو عمیقا به عنوان یک فیلمساز. در 80s در, پس از فارغ التحصیلی از مدرسه فیلم او تا به حال خود را متقاعد است که او HIV مثبت است. “من فکر کردم من که قرار بود به مرگ به هر حال تا آن زمان به من سنین را من برای اولین بار فیلم” او سهام. در اوایل 90s او تصمیم خود را در انکار هر بیشتر در زمان تست HIV یافت که او منفی بود پیوست و عمل کردن به عنوان یک مبارز. شناخته شده برای خود و نه گرافیک و فوری مبارزات این گروه خواستار توجه با “مرگ-ins” که در آن اعضای سامانه در سراسر فضاهای عمومی تحت پوشش در خون و گاهی اوقات حتی پرتاب خون در ساختمان ها و سیاستمداران است.

French film director Robin Campillo.

فرانسوی کارگردان فیلم Robin Campillo. | عکس های اعتباری: AFP

“زمانی که من در عمل تا هند بود که تلاش برای ساخت داروهای بدون ثبت بود که بسیار مورد نیاز است و ما می دانستیم که چگونه حریص صنعت داروسازی بود:” به یاد می آورد کمپیللو. وقت خود را در فعالیت وادار کمپیللو را به یک فیلم مورد عجیب و غریب مردم و ایدز, اما آن را تا سال 2017 است که او در نهایت آن را از سر خود و به celluloid.

BPM نه تنها برنده جایزه بزرگ (دوم-معتبرترین جایزه پس از نخل طلا در جشنواره کن سال 2017, آن را نیز به دست آورد ستایش بالا از پدرو آلمودوار فیلمساز داوران جمهور که شکست پروتکل و گفت: BPM شخصی او بود مورد علاقه برای جایزه (که در نهایت به رفت مربع). پس از موفقیت در جشنواره اجرا در سراسر جهان از آن رفت و با پیروزی شش César awards (ملی فرانسه جوایز فیلم) از جمله برای بهترین فیلم, نادر feat به صورت عجیب و غریب فیلم با صریح صحنه های جنسی.

چرا پاکسازی?

کمپیللو می گوید: دو مشکل وجود دارد و هنوز معاصر عجیب و غریب سینما: آنها عمدتا محدود به جریان خدمات و اغلب sanitised به صورت مستقیم مخاطب است. “من این را می گویم به همه فیلمسازان جوان که در حال ساخت عجیب و غریب فیلم ها — شما لازم نیست به عذر خواهی برای صحنه های جنسی و یا نگرانی در مورد ارائه یک تصویر خوب,” او می گوید. در BPMپس از Sean مرگ وقتی که ناتان با Thibault عضو دیگری از عمل تا “همسر مستقیم مردم” آن را به نام “خیانت” می گوید: کمپیللو. “اما آن را نه!” او فریاد می زند. “این فقط گاه به گاه جنسی برای لذت و واقعیت این است که من نمی عذر خواهی برای آن ساخته شده و مردم آن را قبول تر است.”

برای او فیلم هایی مانند Stranger by the Lake (2013), سالن (2003), Carol (2015) و Blue is the Warmest Colour (2013) در حال unapologetically عجیب و غریب. “اما من نمی خواهم فیلم صحنه Blue is the Warmest Colour, از آنجا که یکی از دو دختر است, برای سال و دیگری کشف تمایلات جنسی خود را, اما زمانی که آنها رابطه جنسی داشته, آن را مانند آنها در برابر آنها را به همان سطح از دانش در مورد رابطه جنسی که عجیب و غریب است, برای من,” او می گوید.

A still from ‘Eastern Boys’.

هنوز از ‘شرقی پسران.

ضعف و قدرت بازی در عشق ورزی هستند چه فتنه کمپیللو. در بحث دوم فیلم Eastern Boys (2014) او به بررسی رابطه بین یک مرد فرانسوی و یک جوان اوکراینی پسر به عنوان آنها را از حال عاشقان به توسعه یک پدر و پسر اوراق قرضه. “من فیلم را نه به عنوان یک آینه به جامعه بلکه به این دلیل من اعتقاد دارم که در دگردیسی” او می گوید. “این در مورد کشف که ما نه فرد ما فکر ما بودند.” این فیلمساز است که مجذوب چگونه عجیب و غریب شخصیت تکامل فراتر از تمایلات جنسی خود را و چگونه آنها فراتر از برچسب به عنوان سن آنها. “ما در حال گرفتن مسن تر شدن بورژوایی و یا از دست دادن شغل و که در حال تغییر است ما بیشتر از ما میل جنسی.”

به همین دلیل تقاطع بسیار مهم است به کمپیللو. برای او عجیب و غریب هویت پیچیده و پر از تناقض است. “این واقعیت که من کشف من عجیب و غریب به عنوان یک کودک است که متصل به استعمار” او می گوید. متولد در مراکش به پدر و مادر کمپیللو منتقل بسیاری در میان مستعمرات سابق فرانسه به عنوان یک کودک. پدر او در ارتش و آنها معطوف به ماداگاسکار که کمپیللو 10 بود. ارتش پس زمینه است که تحت الشعاع خود دوران کودکی خود را تحت تاثیر قرار درک چگونه مردان و زنان قرار بود به رفتار.

در رواج

با الهام از دوران کودکی خود را در ماداگاسکار کمپیللو فیلم بعدی که او امیدوار است برای شروع به تیراندازی در ماه جولای (“من تهیه کننده آن را می خواهد به آماده شدن برای جشنواره کن”) در حال حاضر با عنوان Vazaha. “آن را به معنی سفید است که اغلب استفاده می شود برای اشاره به خارجی ها و به خصوص فرانسوی” او توضیح می دهد. “این یک فیلم است که ارائه فرانسوی بهشت در ماداگاسکار و سپس در پایان شما را تغییر نقطه نظر و دیدن آن از طریق چشم از ماداگاسکار.”

اگر چه مجموعه در سال 1972 کمپیللو می خواهد به لباس در Vazaha به عنوان معاصر به عنوان امکان پذیر است. حتی در BPMاست که در اوایل 90s کمپیللو ساخته شده شخصیت خود را در لباس پوشیدن است که هنوز هم در رواج است. “این دلیل است که من نمی خواهم به احساس قطع شده [از گذشته]” او دلیل. “امروز ما باید اشکال مختلف استعمار به خصوص در فرانسه که در آن ما در حال برخورد با بسیاری از نژادپرستی و اسلام هراسی, بنابراین من می خواستم به بحث در مورد ریشه های آن است.” با توجه به این فیلمساز آن را آسان تر است به گی از یک مسلمان یا سیاه و سفید در فرانسه. “دولت بسیار جناح راست در این لحظه به طوری که آنها با استفاده از عجیب و غریب مردم برای pinkwashing,” او می گوید.

کمپیللو حاضر به کمک به pinkwashing. پس از BPM’s موفقیت, زمانی که او دعوت به Élysée کاخ محل اقامت رسمی رئیس جمهور فرانسه او کاهش یافته است. “بیست و پنج سال پیش فکر می کردند ما بودند گی فاشیست و در حال حاضر آنها فکر می کنم ما بزرگ هستند که ریاکارانه” او می گوید. دیگر یک فعال سیاسی برای او در حال حاضر در فیلم های خود را. “سینما است نه نظامی است اما این باعث می شود مردم بازجویی قرار می دهد و آنها را در موقعیت های ناراحت کننده و باعث می شود آنها را تجدید می کند.”

kennith.rosario@thehindu.co.in

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی