فرانسه پالایشگاه نشت مواد شیمیایی سمی به زندگی دریایی منطقه

نارنجی-قهوه ای شیمیایی ورق گسترش بیش از 15 هکتار (6 هکتار) از سراسر کشور به رسمیت شناخته شده زندگی دریایی در منطقه دریای مدیترانه فرانسه پس از نشت در یک کارخانه پتروشیمی در جنوب فرانسه محلی خدمات آتش نشانی در روز جمعه گفت.

نشت در Lavera پالایشگاه ریخته 200 گالن یا بیشتر از آهن کلرید به دریا آمریکایی متعلق به شرکت شیمیایی Kem یکی اجرا می شود که این کارخانه گفت. تماس با آهن کلرید می تواند آسیب چشم و غشاهای مخاطی و خوردن آن می تواند کشنده باشد.

پالایشگاه مقامات گفت: مشکل در پردازش گیاه در منا در نزدیکی مارسی گزارش شد در 1:50 صبح روز پنج شنبه. آنها گفتند: آهن کلرید ریخته از یک مخزن بر روی معیوب سیستم ایمنی که آب گرفتگی به نزدیکی سیستم های فاضلاب و به دریا.

منطقه مدیترانه که در آن مواد شیمیایی به پایان رسید تا ذکر شده است در یک موجودی به عنوان یک اکوسیستم های طبیعی فوق العاده فون و فلور آن مرجان و دریای زندگی. مقامات در صحنه گفت: آنها مشاهده ماهی که کشته شدند نشت.

فرانسه دریایی استان ممنوع, فراغت, قایق کروز, شنا, ماهیگیری و غواصی در حدود چهار مایل در امتداد ساحل اطراف منطقه آلوده حداقل تا نیمه شب جمعه. ریاست آن را گفته بود انتظار سمیت نتایج آزمون قبل از اعلام آبهای امن است.

این AP بررسی چهار حقوقی دستور از مقامات محلی این گیاه را خواستار مدیریت دقیق تر قوانین ایمنی تقویت تجهیزات ذخیره سازی و پایبندی به پالایشگاه مایع دستورالعمل مدیریت پسماند.

حدود 40 آتش نشانان با اعزام به محل که در آن قادر به متوقف کردن مواد شیمیایی نشت مارسی خدمات آتش نشانی گفت . آلوده منطقه فروکش به 2.5 هکتار (1 هکتار) 6:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه و صبح روز جمعه به رنگ قهوه ای تا به حال همه از بین رفته از سطح دریا.

فرانسوی, زیست محیطی, انجمن Robin des Bois گفت: این برنامه ریزی به پرونده حقوقی شکایت در برابر گیاه مقامات آلاینده دریا و دیگر مسائل بر اساس آن ارزیابی آسیب. انجمن گفت: این مظنون که مرجان ها و موجودات دریایی دیگر به آتش کشیده شدند یا مسموم توسط ریخته آهن کلرید.

این گروه سخنگوی شارلوت Nithart گفت: AP گیاه “شده است در رادار ما برای چند سال” و یک “بازرسی عمیق” از آن ظرفیت ذخیره سازی.

فرانسوی, وزیر محیط زیست باربارا Pompili گفت در توییتر در روز پنج شنبه “آسیب است که مشخص خواهد شد تعمیر خواهد شد توسط کسانی که مسئول آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>