‘میوه’ به نظر می رسد چه اتفاقی می افتد زمانی که عاشقانه طول می کشد به نوبه خود تیره

عشق آنها می گویند کور است. اما خواهد که مردم را در یک رابطه به میزان آسیب رساندن به پدر و مادر خود را? آب میوه تازه ویک فیلم کوتاه نوشته و کارگردانی شده توسط Binoy Nalanda برد این سوال.

این فیلم می گوید داستان از همکلاسی ها Shameer و Hasna. اگر چه Hasna نادیده گرفته بود Shameer در مجموع در مدرسه او در تماس با او چند سال بعد و عاشقانه شکوفه های بین آنها را.

خانواده های آنها در تاریکی نگه داشته به عنوان آنها ساعت را صرف صحبت کردن با یکدیگر در تلفن. اما وجود دارد می آید یک نقطه هنگامی که این دو طول می کشد یک گام شدید برای جلوگیری از تداخل از Hasna و مادر است که پیامدهای گسترده.

Binoy Nalanda

در مورد زمان در حال اجرا (51 ساعت) است که شاید برای یک فیلم کوتاه Binoy می گوید آن را به معنای آماده بینندگان برای اوج شدید. این فیلم همچنین دارای آهنگ است.

“این است که بر اساس زندگی یک زن و شوهر من می دانم. بسیاری از دوستان من نیز نقل نمونه های مشابه. این فیلم نیست در برابر عشق. اما آن را به یک کلمه از احتیاط برای پدر و مادر که اعتماد کورکورانه از فرزندان خود می گوید:” Binoy که به کمک چند مدیران در Malayalam قبل از او شروع به کار با Sathyan Anthikkad.

در این بازیگران هستند Balaji Jayarajan, Thanuja Kartik و Maala Parvathi. موسیقی است که توسط Sanal Vasudev و Sameer الحق که فیلمبردار. ویرایش توسط Arun Raghav.

“در این مرحله نسبت به تبدیل فیلم کارگردان است. و آن این بود که دوستان من و من برادر که در پا به عنوان تولید برای رول کردن پروژه” Binoy می افزاید.

این فیلم در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>