‘دوستان’ بازیگران به دوباره برای HBO حداکثر ویژه

WarnerMedia است منودن آن “دوستان” بازیگران برای یک untitled unscripted ویژه برای آینده آن جریان سرویس HBO Max این شرکت گفت: در روز جمعه.

AT&T Inc را WarnerMedia گفت: سری ستاره های, جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر را به ضربه کمدی, اصلی, صدا, مرحله 24 در استودیو برادران وارنر بسیاری در Burbank, California.

شده اند وجود دارد سراسیمگی از گزارش های رسانه ها در مورد پتانسیل مراسم پس آنیستون در سال گذشته اشاره کرد که چیزی ممکن است در جریان است.

آنیستون صحبت به نشان می دهد بحث میزبان Ellen DeGeneres در مورد امکان جدید دوستان پروژه گفت: “ما خیلی دوست دارم برای به وجود چیزی اما ما نمی دانیم که چه چیزی است. بنابراین ما فقط تلاش. ما در حال کار بر روی چیزی است.”

 

این unscripted بازیگران مراسم ویژه ای خواهد بود که به کارگردانی بن وینستون همراه با تمام 10 فصل امی و برنده سری در دسترس خواهد بود به مشترکین در راه اندازی HBO حداکثر در ماه مه.

در اوایل این ماه به وال استریت ژورنال گفت: این شش ستاره را دریافت بین $2.25 میلیون و 2.5 میلیون دلار به عنوان بخشی از معامله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>